• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Orłowo Square

typ zabudowy
inwestycyjna
realizacja
od III kw. 2023 r. do II kw. 2026 r. planowana
metraż
28 do 1680 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Orłowo Square powstanie u zbiegu al. Zwycięstwa z ul. Wielkopolską. Bliskość głównej arterii Trójmiasta oraz przystanków autobusowych i szybkiej kolei miejskiej pozwoli użytkownikom budynku
z łatwością poruszać się po całej aglomeracji.

Spacerem bądź rowerem szybko można też dostać się stąd na plażę w Orłowie, gdzie znajduje się słynne 180-metrowe molo, a także do lasu nadmorskiego rezerwatu Kępa Redłowska oraz na słynny orłowski klif.

W trzykondygnacyjnym budynku powstanie 65 lokali użytkowych. Parter wypełnią lokale z wejściem wprost z chodnika z dużymi witrynami, powyżej znajdą się lokale, w których urządzić można np. mieszkanie na wynajem krótko- bądź długoterminowy, biuro, kancelarię, gabinet.

Budynek będzie monitorowany, właściciele lokali będą mogli korzystać z wideodomofonów. Komfort przebywania w budynku podniosą wysokiej jakości materiały wykończeniowe i ciekawe elementy dekoracyjne. Na dachu budynku urządzony zostanie taras widokowy będący miejscem rekreacji i wypoczynku dla użytkowników obiektu.

Pod budynkiem powstanie hala garażowana. Możliwe będzie tu także ładowanie pojazdów elektrycznych. Na kondygnacji podziemnej przewidziano także rowerownie.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Wolski Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Artykuły

Opinie 1 zablokowana

Reklama

Statystyki

Deweloper

Grupa BATORY obecna jest na rynku nieruchomości od 2004 roku. Grupa jest właścicielem 35.000 m2 powierzchni komercyjnej na terenie Polski oraz prowadzi działalność deweloperską na terenie Trójmiasta.   Batory Property Sp. z o.o. Sp. K. – podmiot ...
rozwiń
519-150-002

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi