• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Orłowo Square

typ zabudowy
inwestycyjna
realizacja
od III kw. 2023 r. do IV kw. 2025 r. planowana
metraż
28 do 1680 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Orłowo Square powstanie u zbiegu al. Zwycięstwa z ul. Wielkopolską. Bliskość głównej arterii Trójmiasta oraz przystanków autobusowych i szybkiej kolei miejskiej pozwoli użytkownikom budynku
z łatwością poruszać się po całej aglomeracji.

Spacerem bądź rowerem szybko można też dostać się stąd na plażę w Orłowie, gdzie znajduje się słynne 180-metrowe molo, a także do lasu nadmorskiego rezerwatu Kępa Redłowska oraz na słynny orłowski klif.

W trzykondygnacyjnym budynku powstanie 65 lokali użytkowych. Parter wypełnią lokale z wejściem wprost z chodnika z dużymi witrynami, powyżej znajdą się lokale, w których urządzić można np. mieszkanie na wynajem krótko- bądź długoterminowy, biuro, kancelarię, gabinet.

Budynek będzie monitorowany, właściciele lokali będą mogli korzystać z wideodomofonów. Komfort przebywania w budynku podniosą wysokiej jakości materiały wykończeniowe i ciekawe elementy dekoracyjne. Na dachu budynku urządzony zostanie taras widokowy będący miejscem rekreacji i wypoczynku dla użytkowników obiektu.

Pod budynkiem powstanie hala garażowana. Możliwe będzie tu także ładowanie pojazdów elektrycznych. Na kondygnacji podziemnej przewidziano także rowerownie.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Wolski Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Artykuły

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońskiej 13

spotkanie, dni otwarte