• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Osada Borkowo

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do I kw. 2021 r. zakończona
metraż
153.9 do 153.9 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Osada Borkowo powstała na cichym i spokojnym przedmieściu Gdańska. W bezpośrednim otoczeniu, znajduje się niska, jednorodzinna zabudowa; blisko jest także szkoła podstawowa i przedszkole. Okolica zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu – spacerów, biegania, jazdy na rowerze. W pobliżu znajdują się również inne atrakcje, np. tor motocrossowy czy sala zabaw dla dzieci.

Przyszli mieszkańcy szybko dojadą stąd do Obwodnicy Trójmiasta oraz Południowej Obwodnicy (węzeł Gdańsk Południe). Szybko dotrzeć można także zarówno do centrum Gdańska, jak i do centrum Pruszcza Gdańskiego czy Straszyna.

Osada Borkowo to dwa budynki, czyli cztery domy w zabudowie bliźniaczej. Będą one miały dwa piętra, opcjonalnie istnieje możliwość zagospodarowania poddasza (56,40 m kw. po podłodze). Do każdego lokalu będzie przynależeć ogród oraz dwa tarasy.

Na parterze zlokalizowano pokój dzienny z jadalnią i kuchnią, toaletę, korytarz i garaż - przestrzeń tę można dowolnie aranżować. W salonie możliwy jest montaż kominka.

Na piętrze przewidziane są trzy pokoje (z dwóch będzie wyjście na taras) oraz duża łazienka.

Domy powstają na działkach o powierzchniach od 226 do 347 m kw.

Projekt inwestycji powstał w Studio Architektonicznym Kwadrat.

Inwestycję rozpoczął inny deweloper, od lutego 2020 roku Osadę Borkowo realizuje Interium Investment. Projekt inwestycji powstał w Studio Architektonicznym Kwadrat.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Interium Investment działa na Trójmiejskim rynku od 2014 roku, odpowiadając tym samym za rozwój lokalnego rynku nieruchomości. Angażujemy się w inwestycje o przemyślanych i dogodnych lokalizacjach, z nowoczesną bryłą i wyposażeniem budynków.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi