Inwestycje w Trójmieście

Osiedle Kalinowe 2

Osiedle Kalinowe

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Karczemki
miejsce:
ul. Kalinowa
deweloper:
Osiedle Kalinowe 2
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa, wielorodzinna
metraż:
48.32 do 125 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Kalinowe to rozbudowana inwestycja, która powstaje w kameralnej dzielnicy Gdańsk Karczemki. Otoczenie budynków to niska jedno- i wielorodzinna zabudowa. W dzielnicy w ostatnich latach powstała kompleksowa infrastruktura zapewniająca codzienne, wygodne życie. Położenie inwestycji pod względem komunikacyjnym zapewnia łatwy wyjazd rozbudowanym węzłem drogowym na trójmiejską OBwodnicę, a dalej dojazd do każdej części Trójmiasta.

W pierwszym etapie inwestycji przy ulicy Kalinowej (pomiędzy ulicami Azaliową i Storczykową) powstało 17 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W drugim etapie, również przy ulicy Kalinowej (pomiędzy ulicami Różany Stok i Malinową), powstaje 16 budynków dwumieszkaniowych w zabudowie szeregowej. Budowane są one w czterech zespołach (po 2, 3, 5 i 6 budynków). Każdy segment stanowić będzie odrębny budynek o statusie domu jednorodzinnego dwumieszkaniowego, w ramach którego na parterze powstanie mieszkanie z wyjściem do ogrodu i mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem i poddaszem do adaptacji. Budynek taki stanowić może niezależny, szeregowy, dwukondygnacyjny dom.

Przed każdym segmentem znajdują się dwa miejsca postojowe (po jednym dla każdego z mieszkań). Od strony ogródka teren zostanie częściowo ogrodzony.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Opinie (2) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.