• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Osiedle Kalinowe 2
wróć do listy

Osiedle Kalinowe

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa, wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2017 r. zakończona
metraż
48.32 do 125 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Osiedle Kalinowe 2

Opis inwestycji

Osiedle Kalinowe to rozbudowana inwestycja, która powstała w kameralnej dzielnicy Gdańsk Karczemki. Otoczenie budynków to niska jedno- i wielorodzinna zabudowa. W dzielnicy w ostatnich latach powstała kompleksowa infrastruktura zapewniająca codzienne, wygodne życie. Położenie inwestycji pod względem komunikacyjnym zapewnia łatwy wyjazd rozbudowanym węzłem drogowym na trójmiejską Obwodnicę, a dalej dojazd do każdej części Trójmiasta.

W pierwszym etapie inwestycji przy ulicy Kalinowej (pomiędzy ulicami Azaliową i Storczykową) powstało 17 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W drugim etapie, również przy ulicy Kalinowej (pomiędzy ulicami Różany Stok i Malinową), powstało 16 budynków dwumieszkaniowych w zabudowie szeregowej. Zbudowane są one w czterech zespołach (po 2, 3, 5 i 6 budynków). Każdy segment stanowi odrębny budynek o statusie domu jednorodzinnego dwumieszkaniowego, w ramach którego na parterze powstało mieszkanie z wyjściem do ogrodu i mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem i poddaszem do adaptacji. Budynek taki stanowić może niezależny, szeregowy, dwukondygnacyjny dom.

Przed każdym segmentem znajdują się dwa miejsca postojowe (po jednym dla każdego z mieszkań). Od strony ogródka teren został częściowo ogrodzony.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Artykuły

Opinie (2) 1 zablokowana

 • bezczynszowe!!!! za to z kłopotami

  przy sprzedaży piekne obiecanki, a w opinii użytkowników każdy mieszkaniec pozostaje wolnym strzelcem, jeszcze nie zamieszkane a juz brak nadzoru. Wstepne plany wskazywały na małe osiedle , z zrobiło sie blokowisko z minimalna przestrzenia wspólna. Developer podniósł poddsze, umieścił tam dodatkowe kolale na wynajem . Wycofałem sie z zakupy.

  • 2 0

 • To osiedle i ten deweloper to w ogóle porażka. Sami zobaczcie, jaką fuszerkę odwalają (wystarczy w google wpisać deweloper fame odradzam). Szkoda, bo okolica fajna.

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Osiedle Kalinowe 2

Biuro sprzedaży - czynne również w weekendy w godzinach indywidualnie umówionych z klientem.
rozwiń
58 354-44-29

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi