Inwestycje w Trójmieście

Elwoz

Osiedle Kazimierz

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Św. Wojciech
miejsce:
ul. Władysława Jagiełły Mapka
deweloper:
Elwoz
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
30 do 125 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Kazimierz powstało w dzielnicy Maćkowy. Taka lokalizacja pozwala mieszkańcom pozostawać z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w pobliżu śródmieścia Gdańska, do którego szybko można dojechać Starogardzką w dół przez św. Wojciecha - także autobusem, który zatrzymuje się tuż przy osiedlu. Dojazd na trójmiejską obwodnicę również zajmuje kilka minut. Inwestycja otoczona jest naturalnymi, zielonymi terenami, które zapewniają przestrzeń do uprawiania wszelkich aktywności na świeżym powietrzu.

Trwa realizacja nowej części Osiedla Kazimierz. Powstanie tu 10 kameralnych budynków dwu- i trzykondygnacyjnych, które otoczą znajdujący się na terenie inwestycji zagospodarowany zbiornik wodny. Oczko wodne wraz z okalającą go małą architekturą i placami zabaw dla dzieci stanowi duży, niebanalny teren rekreacyjny na terenie osiedla. Także przestrzeń pomiędzy budynkami wypełniona zostanie drzewami, ławkami, klombami z kwiatami oraz miejscami parkingowymi (pod budynkami nie będzie hal garażowych).

Inwestycja realizowana jest etapami. W pierwszej kolejności powstają dwa budynki trzykondygnacyjne. Realizowane jest tu tym samym 90 mieszkań o powierzchni od 30 do 53 m kw. Do każdego z nich przypisana będzie komórka lokatorska oraz w zależności od mieszkania: ogródek lub balkon.

Budowa pierwszego etapu najbliżej ulicy Starogardzkiej (nieco wyższa zabudowa) zakończyła się w 2011 roku. Budynki te są w całości zasiedlone.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (11) 6 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.