• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Osiedle Kocanki

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od I kw. 2019 r. do II kw. 2022 r. zakończona
metraż
60.8 do 98 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w Rumi, blisko granicy z Redą. Oznacza to, że mieszkańcy korzystać będą z infrastruktury obu tych miast. Tuż obok inwestycji znajduje się rozbudowany kompleks handlowo-usługowy, w okolicy dostępne są także szkoły, przedszkola, jednostki opieki zdrowotnej.

Łatwą komunikację po całym obszarze aglomeracji zapewnia niewielka odległość od głównej arterii komunikacyjnej łączącej Trójmiasto i Małe Trójmiasto Kaszubskie. Najbliższy przystanek kolei podmiejskiej to SKM Reda.

W ramach inwestycji w pięciu etapach powstaje 40 budynków w dwóch ciągach zabudowy szeregowej. Łącznie będzie to 40 lokali. W każdym budynku znajdują się lokale mieszkalne na parterze, do których przylegają własne ogródki i tarasy, oraz nieco większe lokale na piętrze, do których przylegają balkony.

Powstałe w ten sposób lokale mają trzy pokoje. Do części z nich przylegają garaże, właściciele pozostałych do dyspozycji będą mieli miejsca postojowe przed swoimi domami.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Jesteśmy Deweloperem z Rumi. Budujemy mieszkania w Rumi i Starogardzie Gdańskim.
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi