Inwestycje w Trójmieście

PB Kokoszki

Osiedle Lazurowe

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Łostowice
miejsce:
ul. Niepołomicka Mapka
deweloper:
PB Kokoszki
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
28 do 73 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. Lokalizacja zapewnia łatwą komunikację zarówno z obwodnicą jak i z centrum Gdańska. Osiedle ma też wygodne połączenie autobusowe z pętlą tramwajowo-autobusową Łostowice-Świętokrzyska.

Miłośnikom aktywnego wypoczynku na łonie przyrody lokalizacja osiedla zapewnia bliskość łąk, a także liczne w tym rejonie zbiorniki retencyjne. Niedaleko znajdują się także podstawowe usługi, takie jak sklepy, przychodnia, szkoła oraz poczta.

Pierwszy budynek powstały w tej lokalizacji jest dokończeniem inwestycji rozpoczętej przed laty przez innego dewelopera. Ma cztery kondygnacje, windy i nowoczesną architekturę. Daje początek nowej inwestycji, która docelowo powstanie na pięciu hektarach gruntu przy Niepołomickiej. Osiedle cechuje kameralna, średniowysoka zabudowa oraz przyjazne mieszkańcom zagospodarowanie terenu.

W ofercie znajdują się tu mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. Na górnych kondygnacjach zaprojektowano atrakcyjne mieszkania z anteresolami i skosami. Miejsca parkingowe znajdują się w podziemnej hali garażowej. Obok budynków powstały miejsca parkingowe dla gości.

Drugi budynek osiedla Lazurowego oddany do użytkowania został w 2018 roku. Trzy kolejne są w budowie, zostaną zrealizowane do końca 2019 roku.

Pomorskie Biuro Projektowe GEL.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (5)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.