Inwestycje w Trójmieście

Semeko

Osiedle Marine

Rumia

miejscowość:
Rumia
miejsce:
ul. Kosynierów Mapka
deweloper:
Semeko
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
34 do 70 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle zlokalizowane jest na styku Redy i Rumi. W promieniu kilkunastu kilometrów znajdują się Gdynia, Sopot oraz urokliwe malownicze miejscowości – Rewa oraz Mechelinki. Zaplecze handlowe i usługowe stanowi pobliski duży węzeł handlowy. Miłośnicy rodzinnej rozrywki w wodzie będą mieli niedaleko do nowego Aguaparku, który powstał w Redzie za sprawą tego samego dewelopera.

Inwestycję utworzy docelowo siedem czteropiętrowych, dwuklatkowych, częściowo niepodpiwniczonych budynków. W każdej klace będzie winda. W każdym budynku do wyboru będą 32 mieszkania dwu-, trzy- oraz czteropokojowe.

Osiedle powstawało będzie etapami. W pierwszym etapie powstaną trzy budynki, przy czym pierwsze dwa budynki będą połączone pod ziemią wspólną, komfortową halą garażową z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Trzeci budynek nie będzie miał hali garażowej, ale będą w nim dostępne komórki lokatorskie dla mieszkańców. Na jego parterze tego budynku działać będą lokale usługowe.

Pomiędzy budynkami, na dachu hali garażowej powstanie zielona, wewnątrzosiedlowa przestrzeń. Na terenie inwestycji zaplanowany został także plac zabaw dla dzieci. W obrębie osiedla powstanie również przedszkole.

Architektonicznie proste, klasyczne formy zostały zestawione z modnymi detalami. Na dachu budynków rosnąć będzie zieleń. Dla najmłodszych oczywiście zaplanowano plac zabaw.

Projekt powstał w pracowni architektonicznej dewelopera.


Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij