• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osiedle Marine

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2021 r. zakończona
metraż
34 do 70 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest na styku Redy i Rumi. W promieniu kilkunastu kilometrów znajdują się Gdynia, Sopot oraz urokliwe malownicze miejscowości – Rewa oraz Mechelinki. Zaplecze handlowe i usługowe stanowi pobliski duży węzeł handlowy. Miłośnicy rodzinnej rozrywki w wodzie będą mieli niedaleko do nowego Aguaparku, który powstał w Redzie za sprawą tego samego dewelopera.

Inwestycję utworzy docelowo siedem czteropiętrowych, dwuklatkowych, częściowo niepodpiwniczonych budynków. W każdej klace będzie winda. W każdym budynku do wyboru będą 32 mieszkania dwu-, trzy- oraz czteropokojowe.

Osiedle powstawało będzie etapami. W pierwszym etapie powstały trzy budynki, przy czym pierwsze dwa budynki są połączone pod ziemią wspólną halą garażową z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Trzeci budynek nie ma hali garażowej, ale są w nim dostępne komórki lokatorskie dla mieszkańców. Na jego parterze tego budynku działać będą lokale usługowe.

Pomiędzy budynkami, na dachu hali garażowej, powstałą zielona, wewnątrzosiedlowa przestrzeń. Na terenie inwestycji zaplanowany został także plac zabaw dla dzieci. W obrębie osiedla powstanie również przedszkole.

Architektonicznie proste, klasyczne formy zostały zestawione z modnymi detalami. Na dachu budynków rosnąć będzie zieleń. Dla najmłodszych oczywiście zaplanowano plac zabaw.

Projekt powstał w pracowni architektonicznej dewelopera.


Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Deweloper

Budujemy i sprzedajemy mieszkania w Gdyni, Rumi i Redzie. Oferujemy mieszkania, które powstają na nowoczesnych osiedlach w doskonałych lokalizacjach w Gdyni, Rumi i Redzie. Nasze inwestycje budujemy w dobrze skomunikowanych dzielnicach, z pełną ...
rozwiń
58 620-53-13, 58 661-90-55

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte