• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osiedle Modrzewiowe

Bojano, ul. Modrzewiowa

Osiedle Modrzewiowe

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa, wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2024 r. w budowie
metraż
50 do 100.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku i życia w dużych skupiskach ludzkich. Pobliskie lasy, brak ruchliwych dróg i pełne natury otoczenie domów jednorodzinnych zapewniają dobre miejsce odpoczynku. Jednocześnie Bojano nie jest zbyt odległe od Trójmiasta, co zapewnia możliwość dojazdu do pracy czy szkoły w mieście. Dodatkowo realizowana właśnie Trasa Kaszubska poprawi tą komunikację - nie tylko w Trójmiastem, ale także Lęborkiem czy Słupskim.

W samym Bojanie jest pełna infrastruktura, która zapewnia komfortowe życie rodziny: szkoła z halą sportową, przedszkola, punkty usługowe, małe i duże sklepy.

W ramach pierwszego, zakończonego w III kw. 2021 roku, etapu osiedla powstało 14 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej o powierzchni od 98,5 do 100,5 m kw. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, mieszkańcy zagospodarować mogą także poddasza użytkowe. W standardzie przewidziane zostało ogrzewanie podłogowe.

Do każdego domu przynależy prywatny ogródek, parkowanie samochodu jest możliwe przed domem.

Sprzedaż drugiego etapu inwestycji o nazwie Modrzewiowa 2.0 ruszyła latem 2023 roku. Tym razem jest to jednak osiem mieszkań o powierzchni od 50 do 93 m kw. Skala zabudowy będzie taka sama jak w przypadku domów, bo lokale powstaną w zabudowie szeregowej. Mniejsze mieszkania na parterze będą miały ogródki oraz przydomowe tarasy, a większe na piętrze balkony. Lokale na piętrze będą przede wszystkim dwupoziomowe z dwoma sypialniami i łazienką na piętrze.

Do każdego lokalu będzie przynależeć miejsce postojowe tuż obok wejścia.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Deweloper

Nook Invest

Deweloper marzeń Tworzymy zespół architektów i inżynierów z pasją do budownictwa. Nasze doświadczenie to setki tysięcy metrów kwadratowych wybudowanej powierzchni użytkowej, mieszkaniowej oraz rekreacyjnej. Nabyta wiedza pozwoliła nam wyjść z ...
rozwiń
501-439-685
535-228-882

Wydarzenia

Dzień otwarty deweloper Yareal

dni otwarte

Forum Rynku Nieruchomości - Korekta Kursu

3590 zł
forum