Inwestycje w Trójmieście

ECO Inwestycje

Osiedle Radunica

Pruszcz Gdański

miejscowość:
Pruszcz Gdański
miejsce:
ul. Podmiejska Mapka
deweloper:
ECO Inwestycje
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa, wielorodzinna
metraż:
45 do 109.24 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do IV kw. 2013 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Radunica powstaje na granicy Pruszcza Gdańskiego ze wsią Radunica. Ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Pruszcza wynika, że obszar ten jest w większości przeznaczony na mało intensywną zabudowę mieszkaniową i park ze sztucznym zbiornikiem wodnym.

Dzięki nowej, znajdującej się 900 m od osiedla obwodnicy Pruszcza Gdańskiego oraz budowie dodatkowego wjazdu na Trakt Świętego Wojciecha bezpośrednio z ulicy Podmiejskiej (tunel pod torami PKP), komunikacja z resztą Pruszcza Gdańskiego oraz Gdańskiem będzie ułatwiona.

Osiedle powstaje w etapach. W pierwszym z nich, wzdłuż ulicy Podmiejskiej, powstały (i jeszcze powstaną) niewielkie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej (i jeden jednorodzinny). Każdy dom stanął na działce o powierzchni ok. 250 m kw.
Do każdego domu przynależą dwa miejsca postojowe, w tym jedno zadaszone. Od strony ogrodów działki sąsiadują z terenami przeznaczonymi na zieleń parkową oraz sztuczny zbiornik wodny.

***

Kolejny etap obejmuje budowę budynków energooszczędnych w zabudowie szeregowej - po drugiej stronie ulicy Podmiejskiej (już na terenie wsi Radunica).

Powstają tam dwa szeregi budynków, w każdym z nich znajduje się po osiem mieszkań - dwupokojowe z ogródkami na parterze oraz trzypokojowe z balkonami na piętrze. Możliwy jest zakup dwóch lokali i aranżacja wewnątrz jednorodzinnego domu. W kotłowni każdego budynku znajdzie się instalacja pompy ciepła.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij