• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
ECO Inwestycje
wróć do listy

Osiedle Radunica

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa, wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2013 r. zakończona
metraż
45 do 109.24 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
ECO Inwestycje

Opis inwestycji

Osiedle Radunica powstaje na granicy Pruszcza Gdańskiego ze wsią Radunica. Ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Pruszcza wynika, że obszar ten jest w większości przeznaczony na mało intensywną zabudowę mieszkaniową i park ze sztucznym zbiornikiem wodnym.

Dzięki nowej, znajdującej się 900 m od osiedla obwodnicy Pruszcza Gdańskiego oraz budowie dodatkowego wjazdu na Trakt Świętego Wojciecha bezpośrednio z ulicy Podmiejskiej (tunel pod torami PKP), komunikacja z resztą Pruszcza Gdańskiego oraz Gdańskiem będzie ułatwiona.

Osiedle powstaje w etapach. W pierwszym z nich, wzdłuż ulicy Podmiejskiej, powstały (i jeszcze powstaną) niewielkie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej (i jeden jednorodzinny). Każdy dom stanął na działce o powierzchni ok. 250 m kw.
Do każdego domu przynależą dwa miejsca postojowe, w tym jedno zadaszone. Od strony ogrodów działki sąsiadują z terenami przeznaczonymi na zieleń parkową oraz sztuczny zbiornik wodny.

***

Kolejny etap obejmuje budowę budynków energooszczędnych w zabudowie szeregowej - po drugiej stronie ulicy Podmiejskiej (już na terenie wsi Radunica).

Powstają tam dwa szeregi budynków, w każdym z nich znajduje się po osiem mieszkań - dwupokojowe z ogródkami na parterze oraz trzypokojowe z balkonami na piętrze. Możliwy jest zakup dwóch lokali i aranżacja wewnątrz jednorodzinnego domu. W kotłowni każdego budynku znajdzie się instalacja pompy ciepła.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

ECO Inwestycje

Zespół mieszkalny Szkolny Zakątek utworzy pięć budynków zrealizowanych w zabudowie szeregowej, w których znajdzie się łącznie 8 lokali mieszkalnych. Każdy lokal będzie dysponował własnym ogródkiem oraz zadaszonym miejscem parkingowym lub garażem.
rozwiń
58 300-10-82

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi