• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osiedle Synteza na Morenie. Nowy etap w sprzedaży

22 maja 2024 
Euro Styl. Osiedle Synteza na Morenie. Euro Styl. Osiedle Synteza na Morenie.

Ponad 140 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań z terminem odbioru w III kwartale 2026 roku pojawiło się właśnie w nowej ofercie Euro Stylu obejmującej dwa kolejne budynki popularnego wśród klientów osiedla SyntezaMapka w Gdańsku. Inwestycja powstaje na Morenie, w lubianej przez gdańszczan części miasta, która jest często wybierana na miejsce do zamieszkania. Ta atrakcyjna lokalizacja zapewnia doskonałe skomunikowanie i rozwiniętą infrastrukturą miejską. Na osiedlu Synteza można znaleźć swoje wymarzone mieszkanie.- Osiedle Synteza powstaje na Morenie u zbiegu ulic Piekarniczej i Lema. Pożądana lokalizacja i świetne skomunikowanie z ważnymi punktami na mapie Gdańska sprawiają, że oferta tego osiedla doskonale wpisuje się w potrzeby różnych grup klientów. Cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób poszukujących mieszkania dla siebie, jak i pod wynajem - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży Euro Stylu.
Nowy etap osiedla Synteza w sprzedaży:

  • 2 budynki stanowiące kolejny etap inwestycji
  • ponad 140 mieszkań z terminem odbioru w III kwartale 2026 r.
  • mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe
  • metraże 32-71 m kw.
  • 9-kondygnacyjna zabudowa na zboczu morenowego wzgórza

Euro Styl. Lokale usługowe i przedszkole na Osiedlu Synteza. Euro Styl. Lokale usługowe i przedszkole na Osiedlu Synteza.

W zasięgu 15 minutInwestycja wpisuje się w koncepcję 15-minutowego miasta. Mieszkańcy w zasięgu spaceru będą mieli najważniejszą dla siebie infrastrukturę miejską i usługi - transport publiczny, szkoły i przedszkola, opiekę zdrowotną, sklepy i tereny zielone, co zapewnia komfort codziennego życia i oszczędność czasu.

Ponadto, po drugiej stronie ulicy Rakoczego w Galerii Morena jest prawie 80 sklepów, w tym duży market, znane sklepy sieciowe, food hall, klub fitness, punkty usługowe i nowoczesne kino.

Szeroką ofertę uzupełnią lokale usługowe zaprojektowane na samym osiedlu, w tym przedszkole z placem zabaw, znajdujące się w osobnym, 1-piętrowym budynku. Koncepcja miasta 15-minutowego jest jednym z elementów strategii ESG całej Grupy Dom Development, do której należy Euro Styl.

Doskonale skomunikowaneTuż przy inwestycji, u zbiegu ulic Piekarniczej i Rakoczego, znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. Blisko stąd również do węzła Emaus oraz do stacji przesiadkowej Brętowo przy linii PKM.

W kwadrans można dotrzeć do Wrzeszcza, a w 20 minut do Europejskiego Centrum Solidarności, Głównego Miasta czy do Dworca PKP Gdańsk Główny. Mieszkańcy mogą się komfortowo poruszać rowerem czy hulajnogą korzystając z miejskiego systemu ścieżek rowerowych.

Euro Styl. Osiedle Synteza z własnym parkiem. Euro Styl. Osiedle Synteza z własnym parkiem.

Jakość i naturaOsiedle Synteza to docelowo 7 budynków mieszkalnych. Dzięki kaskadowo narastającej wysokości budynki naturalnie wkomponują się w zbocze morenowego wzgórza. Mieszkania na najwyższych piętrach zapewnią atrakcyjne widoki, a mieszkańcy lokali na parterach będą mogli relaksować się w prywatnych ogródkach.

- Dodatkowym wyróżnikiem naszej inwestycji jest osiedlowy park - miejsce relaksu i sąsiedzkich spotkań. W naturalnie ukształtowanym terenie zaprojektowano mały amfiteatr, strefy rekreacji i plac zabaw dla dzieci. Przy ul. Lema i skrzyżowaniu z ul. Piekarniczą powstaną też park kieszonkowy i skwer miejski - dodaje Anna Tuszyńska.
Euro Styl. Osiedle Synteza - komfortowe miejsce do życia na Morenie. Euro Styl. Osiedle Synteza - komfortowe miejsce do życia na Morenie.

EkologiaOsiedle Synteza powstaje w duchu zrównoważonego rozwoju i spełnia założenia Zielonej Karty Inwestycji - autorskiego standardu Grupy Dom Development w zakresie zrównoważonej urbanizacji. Na osiedlu znajdują się liczne rozwiązania proekologiczne, m.in. ogrody deszczowe, energooszczędne oświetlenie w częściach wspólnych czy infrastruktura wspierająca ekologiczną mobilność np. stojaki na rowery czy gniazda do ładowania przy wybranych stanowiskach w halach garażowych.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Reklama

Statystyki

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33950 zł/m2
Gdynia Orłowo
24050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23500 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22200 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
30350 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20450 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16750 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16500 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15800 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane