• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Osiedle Synteza i Lema

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2025 r. w budowie
metraż
28 do 90 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle Synteza i Lema powstają w ławo dostępnym miejscu Moreny - pomiędzy ulicami Piekarniczą a Lema. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, co zapewnia szybki dojazd do pracy czy ulubionych miejsc w Śródmieściu czy we Wrzeszczu. Na Morenie jest także dostępny przystanek PKM. Kolejne inwestycje komunikacyjne są tu planowane, w tym rondo na skrzyżowaniu ulic Piekarniczej i Lema, przedłużenie Lema do ul. Kartuskiej czy budowa ul. Nowej Politechnicznej.

Zagospodarowana okolica umożliwia zaspokojenie wszystkich codziennych potrzeb. Po drugiej stronie ul. Rakoczego znajduje się duża galeria handlowa z kinem i siłownią. Handel, usługi i gastronomia dostępne będą na terenie powstających i sąsiednich osiedli. Na Morenie nie brakuje też szkół czy przedszkoli (nowe powstanie także na terenie Osiedla Synteza).

Najbliższy teren spacerowy znajduje się wokół położonego nieopodal Stawu Piekarnicza. Terenów rekreacyjnych i zielonych (w tym uwzględniających ogrody deszczowe) nie zabraknie oczywiście na terenie samych inwestycji. Przecinały je będą alejki spacerowe prowadzące do osiedlowego mini parku. W przestrzeni pomiędzy budynkami przewidziane zostały miejsca zabaw i integracji dla dzieci, ławki do odpoczynku oraz stojaki na rowery.

***


Na Osiedlu Synteza przewidziano powstanie siedmiu budynków, które będą kaskadowo obniżały swoją wysokość zapewniając przyszłym mieszkańcom przestrzenne widoki z okien. Podziwiać je będzie można przez duże przeszklenia, które dodatkowo sprawią, że lokale będą jasne i przestrzenne. Szklane balustrady będą miały także loggie. Mieszkańcy parterów korzystać będą zaś z przydomowych ogródków.

Wnętrza budynków to kompozycja jasnych, inspirowanych naturą barw drewna, kamienia oraz szmaragdu. Eleganckiego sznytu częściom wspólnym nadadzą także detale w kolorze miedzi.

Możliwe jest wykończenie wnętrz pod klucz.

Osiedle realizowane będzie etapami. Jako pierwszy powstanie położony najbliżej ulicy Piekarniczej dziewięciokondygnacyjny budynek A z lokalami o metrażach od 28 do 86 m kw. Zakończenie jego realizacji przewidziane jest na I kw. 2025 r.

Projekt Osiedla Synteza powstał w Studio Projektowym Degutis.

***


Osiedle Lema utworzą z kolei trzy budynki o wysokości 3, 5 i 7 kondygnacji. Kaskadowo narastająca wysokość sprawi, że budynki naturalnie wkomponują się w tarasowe ukształtowanie morenowego zbocza.

Budynki otoczą specjalnie zaprojektowane przestrzenie wspólne m.in. alejki i pomost nad ogrodem deszczowym. Tuż przy osiedlu powstanie także park kieszonkowy w większy park osiedlowy dostępny będzie na sąsiednim Osiedlu Synteza.

Projekt części wspólnych we wnętrzach budynków inspirowany jest twórczością Stanisława Lema, a duże przeszklenia zapewnią dostęp naturalnego światła.

W budynkach powstaną mieszkania w układzie od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 30 do 90 m kw. Z lokali na najwyższych piętrach będzie można podziwiać panoramę Gdańska, a z części także widok na Zatokę Gdańską. Mieszkańcy parterów korzystać będą z przydomowych ogródków.

Pierwszy budynek osiedla gotowy będzie w IV kw. 2025 roku.

Projekt tej części inwestycji powstał w pracowni projektowej dewelopera.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Euro Styl
EURO STYL
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

58 779-58-58

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi