• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osiedle przy Cienistej

Gdańsk Chełm, ul. Cienista

Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm
wróć do listy

Osiedle przy Cienistej

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2013 r. do II kw. 2016 r. zakończona
metraż
30 do 82 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm

Opis inwestycji

Osiedle przy Cienistej powstało w bardzo dobrze skomunikowanej z centrum Gdańska lokalizacji (tramwaje - pętla, autobusy i ścieżki rowerowe). Przez al. Armii Krajowej łatwo wyjechać stąd można także na Obwodnicę Trójmiasta, a dalej na Autostradę A1. Inwestycja powstaje w ramach rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy Chełm - oznacza to pełną dostępność sklepów, w tym wielkopowierzchniowych, lokali usługowych, przedszkoli, szkół oraz obiektów rekreacyjno-sportowych.

W ramach inwestycji, w etapach, powstały cztery budynki mieszkalne z lokalami w układzie od jednego do czterech pokoi. W pierwszym etapie zrealizowano łącznie 115 mieszkań w budynkach nr 2 i 3, w drugim kolejne 50 mieszkań w budynku 4, w budynku nr 1 powstało 65 mieszkań.

W ramach przedsięwzięcia zaprojektowano tereny zielone i rekreacyjne z placem zabaw dla dzieci oraz wielofunkcyjnym boiskiem sportowym. Ofertę rekreacyjną wzbogacają tereny spacerowe z urządzeniami do ćwiczeń, zlokalizowane wokół zaplanowanego do uregulowania „oczka wodnego”, oraz sąsiedztwo istniejącego niewielkiego parku osiedlowego z wieloletnimi drzewami.

Budynki wielorodzinne składają się z pięciu nadziemnych kondygnacji mieszkalnych i jednej kondygnacji przyziemia, częściowo zagłębionej pod ziemią w której zlokalizowano hale garażowe ze stanowiskami postojowymi, pomieszczenia lokatorskie i techniczne.

Wszystkie budynki są wyposażone w dźwigi osobowe (dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych) dostępne z poziomu terenu i obsługujące każdą z kondygnacji budynku.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi