Inwestycje w Trójmieście

Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm

Osiedle przy Cienistej

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Chełm
miejsce:
ul. Cienista Mapka
deweloper:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
30 do 82 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od III kw. 2013 r. do II kw. 2016 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle przy Cienistej powstaje w bardzo dobrze skomunikowanej z centrum Gdańska lokalizacji (tramwaje - pętla, autobusy i ścieżki rowerowe). Przez al. Armii Krajowej łatwo wyjechać stąd można także na Obwodnicę Trójmiasta, a dalej na Autostradę A1. Inwestycja powstaje w ramach rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy Chełm - oznacza to pełną dostępność sklepów, w tym wielkopowierzchniowych, lokali usługowych, przedszkoli, szkół oraz obiektów rekreacyjno-sportowych.

W ramach inwestycji, w etapach, powstają cztery budynki mieszkalne. W pierwszym etapie realizowanych jest łącznie 115 mieszkań w budynkach nr 2 i 3, w drugim kolejne 50 mieszkań w budynku 4, w budynku nr 1 powstanie 65 mieszkań.

W ramach przedsięwzięcia zaprojektowano tereny zielone i rekreacyjne z placem zabaw dla dzieci oraz wielofunkcyjnym boiskiem sportowym. Ofertę rekreacyjną wzbogacają tereny spacerowe z urządzeniami do ćwiczeń, zlokalizowane wokół zaplanowanego do uregulowania „oczka wodnego”, oraz sąsiedztwo istniejącego niewielkiego parku osiedlowego z wieloletnimi drzewami.

Budynki wielorodzinne składają się z pięciu nadziemnych kondygnacji mieszkalnych i jednej kondygnacji przyziemia, częściowo zagłębionej pod ziemią w której zlokalizowano hale garażowe ze stanowiskami postojowymi, pomieszczenia lokatorskie i techniczne.

Wszystkie budynki są wyposażone w dźwigi osobowe (dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych) dostępne z poziomu terenu i obsługujące każdą z kondygnacji budynku. W ramach inwestycji powstają mieszkania od jedno- do czteropokojowych.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij