• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Ostatnie, wolne apartamenty w kamienicy Valor

18 września 2023 
Valor, nowoczesna kamienica miejska w sercu Rumi Janowo, to projekt, jakie w Małym Trójmieście dotąd nie było. Valor, nowoczesna kamienica miejska w sercu Rumi Janowo, to projekt, jakie w Małym Trójmieście dotąd nie było.

No i doczekaliśmy - piękna kamienica miejska Valor, którą gdański inwestor, firma Pomorskie Domy, przygotowywał przez ostatnie półtora roku przy Dąbrowskiego 44Mapka w Rumi, jest już gotowa. Z tej okazji deweloper organizuje Dni Otwarte, na które zaprasza wszystkich mieszkańców Małego Trójmiasta. Imprezę zaplanowano na sobotę 23 września w godz. 10-16. Wstęp wolny.Gustowna elewacja ozdobiona wielkimi płytami spiekowymi, świetnie zaprojektowane i wykonane klatki schodowe czy duża hala garażowa pod budynkiem - właśnie taki jest Valor, nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy klasy premium, którego budowę zaplanował przed ponad dwoma laty jeden z trójmiejskich deweloperów. To tylko niektóre zalety projektu, który będzie nowym domem dla 42 rodzin.

W części parterowej budynku deweloper przygotował ciąg lokali o charakterze usługowo-handlowym. W części parterowej budynku deweloper przygotował ciąg lokali o charakterze usługowo-handlowym.
- W budynku Valor przygotowaliśmy ustawne mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe z dużymi balkonami i tarasami widokowymi. Mieszkańcy mają do dyspozycji dwie cichobieżne windy, które połączyły wszystkie sześć kondygnacji, a do każdego z mieszkań przypisane też zostało miejsce parkingowe w hali garażowej lub miejsce parkingowe na terenie przed budynkiem - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży Pomorskie Domy.
Inwestor znany jest z dbałości o detale - jak tłumaczy przedstawiciel tej firmy, każda jego realizacja jest niezwykle starannie zaplanowana i poprzedzają ją długie miesiące przygotowań i projektowania. W efekcie, inwestycje "Pomorskich" zasługują zawsze na największą uwagę i uznanie. Nie inaczej jest w przypadku budynku Valor.Elewacja Valora została ozdobiona szlachetnymi płytami spiekowymi. Elewacja Valora została ozdobiona szlachetnymi płytami spiekowymi.
- Wiemy, że nasz projekt podoba się mieszkańcom Rumi, a najlepszym na to dowodem jest szybka sprzedaż mieszkań w tym budynku. W tej chwili pozostały nam już ostatnie wolne lokale mieszkaniowe i usługowe, jeśli zatem ktoś szuka nowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, w centralnym punkcie Rumi, to nie musi szukać dłużej, zapraszamy do nas. W ofercie mamy gotowe 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 55 m.kw. do 70 m.kw., każde wyjątkowo ustawne i wygodne. W ofercie pozostały też ostatnie wolne lokale usługowo-handlowe, z wejściem od strony ruchliwej ulicy Dąbrowskiego, z wielkimi witrynami. Tu warto prowadzić każdy biznes - dodaje.
Z ofertą będzie można się zapoznać podczas Dni Otwartych Valor, które odbędą się w sobotę 23 września. Pracownicy Pomorskich Domów będą czekać tego dnia na swoich gości już od godz. 10.

  • Strefy wejścia i klatki schodowe zostały zaprojektowane z najwyższą starannością, mają hotelowy charakter.
  • Strefy wejścia i klatki schodowe zostały zaprojektowane z najwyższą starannością, mają hotelowy charakter.

- Każda osoba, która nas tego dnia odwiedzi, będzie mogła osobiście przekonać się, jak wyjątkowym budynkiem jest Valor. Jestem pewien, że do gustu naszym gościom przypadną zarówno klatki schodowe, stylizowane na hotelowe wnętrza, jak i każde z przygotowanych tu mieszkań. Doskonale wygląda teren zielony przed budynkiem, na którym nasadziliśmy mnóstwo zieleni, aktywny biologicznie jest także cały teren parkingu za budynkiem oraz dach Valora - mówi dyrektor ds. sprzedaży. - Chętnie opowiemy też o tym, czego nie widać, czyli panelach fotowoltaicznych, które także zainstalowaliśmy na dachu.
  • Mieszkania w budynku Valor zostały bardzo starannie wykonane - z pewnością będzie się w nich wygodnie żyć.
  • Mieszkania w budynku Valor zostały bardzo starannie wykonane - z pewnością będzie się w nich wygodnie żyć.
  • Mieszkania w budynku Valor zostały bardzo starannie wykonane - z pewnością będzie się w nich wygodnie żyć.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
31500 zł/m2
Gdynia Orłowo
22700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
22400 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21000 zł/m2
Gdańsk Długie Ogrody
18650 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
25600 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20550 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17450 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17350 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15050 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane