wróć do listy

Ostoja

Deweloper: Inpro
typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2021 r. w budowie
metraż
40 do 80 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Osiedle będzie wybudowane w sąsiedztwie terenów zielonych, ale jednocześnie bardzo blisko od dużego centrum handlowego, gdzie przyszli mieszkańcy znajdą liczne sklepy, restauracje i supermarket. Lokalizacja ta jest korzystna także ze względu na świetne połączenie z Gdynią – tam mieszkańcy osiedla dostaną się w 25 minut. Ostoja powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie lasów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Niedaleko osiedla znajdują się także dwie szkoły podstawowe.

Osiedle składało się będzie z 11. pięciokondygnacyjnych budynków o prostej, przyjaznej architekturze. Pomiędzy nimi, częściowo na dachu hali garażowej. Zaplanowany został także teren zielony i plac zabaw dostępny wyłącznie dla mieszkańców. Powstanie tu także boisko wielofunkcyjne do różnych gier zespołowych. W budynkach zaplanowano wózkarnie, rowerownie oraz piwnice na poziomie parteru. Mieszkańcy korzystać będą z wind.

Lokale na parterze będą miały przydomowe ogródki, a właściciele mieszkań na wyższych kondygnacjach będą mogli cieszyć się szerokimi balkonami.

W pierwszym etapie powstaje 138 mieszkań w sześciu budynkach, a także dwie naziemne hale z miejscami postojowymi (hale ni powstaną pod budynkami).

Za projekt architektoniczny osiedla Ostoja odpowiada pracownia MS 15 Architektura z Gdyni.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Inpro
Inpro
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Start

Start

48 ogłoszeń

Inpro

Gdańsk Kokoszki, ul. Nowatorów

37 do 132 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Debiut

Debiut

Inpro

Pruszcz Gdański, ul. Dybowskiego

33 do 117 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Optima

Optima

58 ogłoszeń

Inpro

Gdańsk Szadółki, ul. Stężycka

32 do 67 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja

Artykuły

Opinie (2)

 • Tego nie znajdziecie w prospekcie informacyjnym - odradzam

  Projekt wydaje się ciekawy ale ze względu na dewelopera Inpro odradzam zakup! Ostoja jest chyba pierwszą inwestycją Inpro w Rumi dlatego informuję potencjalnych nabywców że uzyskanie pozwolenia na użytkowanie i odbiór mieszkań może się mocno opóźnić.

  Osiedle Azymut w Gdyni miało być oddane do użytkowania w czerwcu 2019 roku. Inpro S.A. nie poradziło sobie z realizacją zadnia i w lutym 2020 roku mieszkańcy nadal nie otrzymali kluczy do swoich mieszkań. Dopiero na początku stycznia 2020 odbyła się obowiązkowa kontrola Nadzoru Budowlanego na budowie osiedla Azymut. Podczas kontroli okazało się, że place zabaw wykonane są zbyt blisko okien. Ponadto uwagi nadzoru dotyczyły wysokości skrzydła nieotwieralnego okien od podwyższonej części podłogi i deweloper musi wykonać dodatkowe zewnętrze zabezpieczania. To jest niezgodne z dokumentami z prospektu informacyjnego. W tej chwili nie wiadomo, czy to są jedyne uwagi Nadzoru i kiedy mieszkańcy otrzymają klucze do swoich lokali!

  Przestrzegam przed zakupem mieszkania u tego dewelopera, bo marzenie o nowym mieszkaniu może przerodzić się w koszmar i niepewność!

  • 4 1

 • Grupa na facebooku

  Przyszłych mieszkańców, nabywców lokali, zainteresowanych zakupem i inwestycją zapraszam do grupy na facebooku - Ostoja Rumia - mieszkańcy.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów
Targi mieszkań i domów
targi
wrz 26-27
sobota - niedziela
Gdańsk, Amberexpo
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
paź 17-18
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj'21 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ranking najlepszych w Trójmieście