• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Ostoja

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2022 r. zakończona
metraż
40 do 93.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle powstało w sąsiedztwie terenów zielonych, ale jednocześnie bardzo blisko dużego centrum handlowego, gdzie mieszkańcy do dyspozycji mają liczne sklepy, restauracje i supermarket. Lokalizacja ta jest korzystna także ze względu na świetne połączenie z Gdynią. Ostoja powstała w bezpośrednim sąsiedztwie lasów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Niedaleko inwestycji znajdują się także dwie szkoły podstawowe.

Osiedle składa się z 11 pięciokondygnacyjnych budynków o prostej, przyjaznej architekturze. Pomiędzy nimi, częściowo na dachu hali garażowej, powstał teren zielony i plac zabaw dostępny wyłącznie dla mieszkańców. Deweloper urządził także boisko wielofunkcyjne do różnych gier zespołowych. W budynkach dostępne są wózkarnie, rowerownie oraz piwnice na poziomie parteru. Mieszkańcy korzystają z wind.

Lokale na parterze mają przydomowe ogródki, a właściciele mieszkań na wyższych kondygnacjach mogą cieszyć się szerokimi balkonami.

W pierwszym etapie, do III kw. 2021 roku, powstało 138 mieszkań w sześciu budynkach, a także dwie naziemne hale z miejscami postojowymi (hale nie powstały pod budynkami).

W drugim etapie, którego sprzedaż i realizacja rozpoczęła się w czerwcu 2021 roku, powstało 108 mieszkań w pięciu budynkach oraz kolejne elementy wzbogacające udogodnienia na osiedlu.

Za projekt architektoniczny osiedla Ostoja odpowiada pracownia MS 15 Architektura z Gdyni.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Inpro
Inpro SA
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Atut

Atut

215 ogłoszeń

Inpro

Rotmanka, ul. Zaczarowana Mapa

32 do 36.4 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Synteza Miasta

Synteza Miasta

Inpro

Gdańsk Siedlce, ul. Szara Mapa

23 do 78.4 m2
Powierzchnia
planowana
Realizacja
Brawo

Brawo

Inpro

Pruszcz Gdański, ul. Domeyki i Strzeleckiego Mapa

38 do 126 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Start

Start

Inpro

Gdańsk Kokoszki, ul. Nowatorów Mapa

37 do 132 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (3)

 • Tego nie znajdziecie w prospekcie informacyjnym - odradzam (1)

  Projekt wydaje się ciekawy ale ze względu na dewelopera Inpro odradzam zakup! Ostoja jest chyba pierwszą inwestycją Inpro w Rumi dlatego informuję potencjalnych nabywców że uzyskanie pozwolenia na użytkowanie i odbiór mieszkań może się mocno opóźnić.

  Osiedle Azymut w Gdyni miało być oddane do użytkowania w czerwcu 2019 roku. Inpro S.A. nie poradziło sobie z realizacją zadnia i w lutym 2020 roku mieszkańcy nadal nie otrzymali kluczy do swoich mieszkań. Dopiero na początku stycznia 2020 odbyła się obowiązkowa kontrola Nadzoru Budowlanego na budowie osiedla Azymut. Podczas kontroli okazało się, że place zabaw wykonane są zbyt blisko okien. Ponadto uwagi nadzoru dotyczyły wysokości skrzydła nieotwieralnego okien od podwyższonej części podłogi i deweloper musi wykonać dodatkowe zewnętrze zabezpieczania. To jest niezgodne z dokumentami z prospektu informacyjnego. W tej chwili nie wiadomo, czy to są jedyne uwagi Nadzoru i kiedy mieszkańcy otrzymają klucze do swoich lokali!

  Przestrzegam przed zakupem mieszkania u tego dewelopera, bo marzenie o nowym mieszkaniu może przerodzić się w koszmar i niepewność!

  • 8 2

  • Ostoja

   Zgadza się co do Osiedla Azymut ale Inpro broni się tym, że był to swego rodzaju wypadek przy pracy. Twierdzą, że oddali do użytku setki mieszkań, wybudowali liczne osiedla a przy Azymucie, co sami przyznają, popełnili liczne błędy. Mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski z budowy na osiedlu Azymut i z Ostoją pójdzie gładko. Ale wiadomo jak to z developerami....

   • 1 0

 • Grupa na facebooku

  Przyszłych mieszkańców, nabywców lokali, zainteresowanych zakupem i inwestycją zapraszam do grupy na facebooku - Ostoja Rumia - mieszkańcy.

  • 8 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Spółka INPRO istnieje od 1987 roku i w ciągu ponad 30 lat swojej działalności uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Priorytetem INPRO jest doskonała lokalizacja projektów i ...
rozwiń
58 340-03-81

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja