• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Oxygen Park

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2022 r. do II kw. 2024 r. w budowie
metraż
33 do 111 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Osiedle powstanie w jednej z najmłodszych, a jednocześnie już w pełni zagospodarowanych części Gdańska. W okolicy są sklepy, punkty usługowe, przedszkola, żłobki oraz nowa szkoła. W otoczeniu nowych osiedli nie brakuje także obiektów sportowych, zielonych terenów rekreacyjnych czy spacerowych - w sąsiedztwie znajduje się m.in. Wąwóz Potoku Kowalskiego.

Lokalizacja sprzyja łatwemu poruszaniu się po całej aglomeracji - niedaleko jest stąd do obwodnicy Trójmiasta, która umożliwia sprawne podróżowanie do Gdyni, dojazd na lotnisko czy wyjazd w kierunku autostrady A1 czy trasy S7 na Warszawę.

Codzienne życie mieszkańców Oxygen Parku ułatwią także lokale usługowe i udogodnienia zaprojektowane w ramach inwestycji. W teren osiedla wkomponowany zostanie osiedlowy plac z fontanną, place zabaw czy też wybieg dla psów. Tereny zieleni wzbogacone zostaną o ogrody deszczowe wspomagające retencjonowanie wody.

Dla miłośników spędzania czasu na powietrzu przewidziana została siłownia zewnętrzna, strefa relaksu, strefa grilla, a także parking dla rowerzystów. W razie potrzeby naprawy jednośladu czy wykonania innej pracy do dyspozycji mieszkańców będzie mini warsztat majsterkowicza.

W ramach inwestycji powstanie docelowo osiem pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z podziemnymi halami garażowymi. Do mieszkań przylegały będą balkony, loggie czy też duże tarasy z ogródkami.

Mieszkania będą miały podwyższoną do 3 metrów wysokość, a duże przeszklenia i przeszklone balustrady balkonów, co sprawi, że wnętrza będą jasne i przestronne.

W pierwszym etapie powstaną dwa budynki ze 119 mieszkaniami o metrażach od 33 do 111 m kw.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Monting Development
Polityka prywatności

Artykuły

Opinie (2) 4 zablokowane

 • Beznadziejna komunikacja (1)

  Kontakt z biurem sprzedaży developera beznadziejny - pytasz o konkretne mieszkanie a on ci przysyła ogólnikowy folder, na odpowiedź że poproszę o konkrety albo niech mi da spokój ponownie otrzymuję porcję banałów bez podania ceny i zaproszeniem do biura.
  Na etapie wstępnej analizy inwestycji nie mam czasu żeby specjalnie jechać do każdego developera żeby poznać cenę (ciekawe czy i wtedy poznałbym cenę czy tylko usłyszał kolejne bzdury), bujajcie się panowie panie.
  ps. Park dzikiej przyrody Trzcinowisko - haha, dobre, ale nazwa nawet mi się podoba.

  • 10 7

  • nazwa fajna, ale sprzedaż idzie słabo

   Też mam wrażenie, że sprzedaż idzie słabo, dziwne ruchy, krętactwa dot. dostępności lokali - ponoć pakiet 5-8 mieszkań wrócił do oferty, choć handlowcy zaprzeczają i kluczą - to jak to jest w rzeczywistości? Czy faktycznie mieszkania zostały "decyzja Zarządu" dopiero co wprowadzone do sprzedaży, czy może jednak klienci się rozmyślili? Jeśli tak to dlaczego? Dużo towaru mają jeszcze do opchnięcia. Informacja nt ceny i dostępności powinna być przejrzysta - ceny powinny być widoczne na stronie, jak u Domesty.

   • 10 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Monting Development

Monting Development to spółka deweloperska, która od lat zdobywa doświadczenie w  branży budowlanej budując zaufanie klientów, dzięki wysokiej jakości wykonania realizowanych inwestycji. Deweloper należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. ...
rozwiń
58 558-80-00

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje