• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Oxygen Park

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2022 r. do II kw. 2024 r. w budowie
metraż
33 do 111 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Osiedle powstanie w jednej z najmłodszych, a jednocześnie już w pełni zagospodarowanych części Gdańska. W okolicy są sklepy, punkty usługowe, przedszkola, żłobki oraz nowa szkoła. W otoczeniu nowych osiedli nie brakuje także obiektów sportowych, zielonych terenów rekreacyjnych czy spacerowych - w sąsiedztwie znajduje się m.in. Wąwóz Potoku Kowalskiego.

Lokalizacja sprzyja łatwemu poruszaniu się po całej aglomeracji - niedaleko jest stąd do obwodnicy Trójmiasta, która umożliwia sprawne podróżowanie do Gdyni, dojazd na lotnisko czy wyjazd w kierunku autostrady A1 czy trasy S7 na Warszawę.

Codzienne życie mieszkańców Oxygen Parku ułatwią także lokale usługowe i udogodnienia zaprojektowane w ramach inwestycji. W teren osiedla wkomponowany zostanie osiedlowy plac z fontanną, place zabaw czy też wybieg dla psów. Tereny zieleni wzbogacone zostaną o ogrody deszczowe wspomagające retencjonowanie wody.

Dla miłośników spędzania czasu na powietrzu przewidziana została siłownia zewnętrzna, strefa relaksu, strefa grilla, a także parking dla rowerzystów. W razie potrzeby naprawy jednośladu czy wykonania innej pracy do dyspozycji mieszkańców będzie mini warsztat majsterkowicza.

W ramach inwestycji powstanie docelowo osiem pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z podziemnymi halami garażowymi. Do mieszkań przylegały będą balkony, loggie czy też duże tarasy z ogródkami.

Mieszkania będą miały podwyższoną do 3 metrów wysokość, a duże przeszklenia i przeszklone balustrady balkonów, co sprawi, że wnętrza będą jasne i przestronne.

W pierwszym etapie powstaną dwa budynki ze 119 mieszkaniami o metrażach od 33 do 111 m kw.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Monting Development
Polityka prywatności

Opinie (1)

 • Marketingowo na razie słabo a mają sporo towaru do opchnięcia

  Nawet mapki osiedla nie dali rady zrobić a mapka ogólna zawiera mnóstwo błędów, brakuje istotnych info (np o szkołach, przedszkolach) za to są inne info, zupełnie niepotrzebne.
  No i budowa już trwa parę miesięcy a sprzedaż nawet nie ruszyła - widocznie maja za dużo pieniędzy. No to dobrze, przyda się na promocje dla klientów bo inaczej, z takim zapałem to sprzedaż potrwa 10 lat.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.