Inwestycje w Trójmieście

Bravo Developer Sp. z o.o.

Park Gutenberga

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Wrzeszcz
miejsce:
ul. Eugeniusza Romera 21 Mapka
deweloper:
Bravo Developer Sp. z o.o.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
37.6 do 111.7 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Lokalizacja w Jaśkowej Dolinie, blisko Parku Gutenberga, w sąsiedztwie zabytkowych willi i pałaców, czyni tę inwestycję wyjątkową. Niewiele jest budynków, które powstają tak blisko lasu, a jednocześnie w jednej z centralnych dzielnic miasta. W tej lokalizacji niewiele ich powstanie także w przyszłości - granica Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jest nienaruszalna.

Powstająca willa będzie miała trzy kondygnacje, z tym że drugie piętro zwieńczone będzie mansardowym dachem, dzięki czemu nastrój we wnętrzach tworzyć będą częściowe skosy. W wybranych apartamentach znajdują się również antresole, które w ciekawy sposób urozmaicają lokal.

Przyszli mieszkańcy korzystać będą z windy, która swój bieg zaczynała będzie w podziemnej hali garażowej. Na tej kondygnacji znajdą się także przynależne do apartamentów komórki lokatorskie.

Elewacja oraz części wspólne budynku wykonane mają zostać przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Klasyczna forma budynku wypełniona zostanie nowoczesnymi technologiami, między innymi z zakresu domu inteligentnego, który pozwala na zarządzanie mediami w apartamencie z własnego smartphona.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (15)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.