• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Perła Księcia Kiejstuta

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2016 r. zakończona
metraż
72 do 164 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Perła Księcia Kiejstuta powstała w dolnej części Małego Kacka - blisko głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta, a jednocześnie w zacisznym zakątku. Otoczenie przyrody i sąsiadująca z inwestycją niska zabudowa chronią przed wielkomiejskim zgiełkiem, a jednocześnie usytuowanie Perły Księcia Kiejstuta na pograniczu dwóch dzielnic: Gdyni Orłowa i Małego Kacka, daje wygodny i szybki dostęp do centrum miasta, orłowskiego mola, plaży, bulwaru, centrum handlowego, jak również szkół, banków czy restauracji.

Architekci projektujący Perłę Księcia Kiejstuta za cel postawili sobie harmonijne wkomponowanie inwestycji w otaczającą zabudowę i naturalne walory miejsca. Ważne było zachowanie architektonicznej więzi z cenionym w Gdyni modernizmem.

Willa ma cztery kondygnacje mieszkalne i jedną podziemną (jest tu dziewięć miejsc postojowych oraz piwnice). Zgodnie z pierwotnym planem znalazło się w niej pięć apartamentów. Deweloper podkreśla jednak, że możliwe jest łączenie sąsiadujących ze sobą powierzchni - w układzie pionowym lub poziomym.

Do każdego apartamentu przynależy balkon, z którego podziwiać można widok na Zatokę Gdańską.

Komunikację w budynku zapewnia winda. Willa otoczona została ogrodem z elementami małej architektury i ogrodzona płotem dostosowanym do architektury budynku. Przewidziany jest montaż systemu zabezpieczeń z monitoringiem.Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

83.14 m2
3
1 162 297 zł
80.57 m2
3
1 126 368 zł
76.68 m2
3
1 071 986 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie (2) 2 zablokowane

 • już czas najwyższy !!!

  rozebrać ten płot wokół apartamentów, bo nie trudno o stłuczkę na mało widocznym będącym tam zakręcie !!! -wg informacji budowa zakończona !!!

  • 14 8

 • Problem

  Coś długo te apartamenty nie mogą znaleźć nabywcy, wiadomo dlaczego?

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Posiadamy duży wybór ofert własnych jak i w ramach ogólnopolskiej komputerowej sieci biur nieruchomości. Pomagamy naszym klientom w załatwieniu wszystkich formalności prawnych, uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, wyceny nieruchomości.
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi