• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Plaża 41

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2024 r. w budowie
metraż
25 do 103 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w samym sercu dzielnicy Brzeźno, w miejscu gdzie przez lata znajdował się znany wszystkim mieszkańcom i przyjezdnym Supersam. Taka lokalizacja oznacza, że budynek powstaje tuż obok pętli tramwajowej, a dalej wejścia na plażę nr 41 (od którego inwestycja zaczerpnęła swoja nazwę) oraz starego nadmorskiego parku, w którym nie brakuje starodrzewu, ścieżek spacerowych, pamiątek historii dzielnicy oraz terenów rekreacyjnych.

Z parku i plaży nadmorski deptak pieszo-rowerowy wiedzie do Sopotu, po drodze mijając kolejne parki: Reagana (największy, pełen atrakcji park w Gdańsku) oraz park jelitkowski.

Wokół budynku znajdują się sklepy, apteki, restauracje, kwiaciarnia, punkty usługowe, lodziarnie, przychodnia zdrowia. Lokale usługowe zaplanowane zostały także w parterze powstającego budynku.

Przystanki komunikacji miejskiej skąd dojechać można do Śródmieścia oraz rozpocząć podróż w każdy zakątek Trójmiasta widać będzie z okien budynku.

Sam budynek Plaża 41 będzie miał pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną podziemną z miejscami postojowymi. Na jego dachu zaplanowane zostały tarasy rekreacyjne przynależne do apartamentów.

Lokale mieszkalne zaprojektowane zostały w układzie od jednego do czterech pokoi, wszystkie będą klimatyzowane i oddawane nabywcom w stanie deweloperskim (na życzenie mogą być wykończone pod klucz). Przestrzenie wspólne w budynku wykończone zostaną w podwyższonym standardzie z użyciem kamienia, marmuru; tarasy przynależne do mieszkań wyłożone będą naturalnym drewnem.

W budynku przewidziano miejsce na rowery oraz komórki lokatorskie.

Projekt inwestycji przygotowała pracownia Bedra Cichosz Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Almar Development
Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

Plaża 41 łączy w swojej lokalizacji wszystkie atuty metropolii z urokiem kurortu, dlatego oferujemy apartamenty przy plaży na sprzedaż. Gdańsk to jedno z najbardziej unikalnie położonych polskich miast, a Ty możesz to wykorzystać. Plaża 41 – co ...
rozwiń
504-863-892
515-824-271

Wydarzenia

Dzień otwarty deweloper Yareal

dni otwarte

Forum Rynku Nieruchomości - Korekta Kursu

3590 zł
forum