• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Poznaj nasze Remedium na wysoką inflację

23 września 2023, godz. 09:00 

Tuż obok trzy hektarowy Zielony Park, a jednak samo centrum tętniącego życiem Gdańska. Remedium to unikatowy obiekt w dzielnicy Aniołki przy ul. SmoluchowskiegoMapka, a w nim 65 kompleksowo wykończonych i wyposażonych apartamentów. Taki gotowy do zamieszkania lokal jest niczym... lekarstwo dla tych, co w miejskim gwarze szukają zacisznej przestrzeni, dla siebie, dla swoich gości, dla swoich pieniędzy.Gdański deweloper Domesta przedstawia jedną ze swoich najnowszych propozycji, czyli apartamenty inwestycyjne Remedium. Budynek zlokalizowany jest w dzielnicy Gdańsk Aniołki przy ul. SmoluchowskiegoMapka, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Gdański Uniwersytet Medyczny, Politechnika Gdańska, Opera Bałtycka, Pływalnia PG oraz Multikino. Blisko do najbardziej niezawodnych w miejskim ścisku środków komunikacji, czyli tramwaju i kolejki SKM. Niewątpliwym atutem, oprócz samej lokalizacji inwestycji, jest widok z okien lokali na Zielony Park, zajmujący pow. ponad 3 ha.

W ramach inwestycji powstanie jeden budynek z 65 kompleksowo wykończonymi i wyposażonymi apartamentami inwestycyjnymi, trzy lokale usługowe, hala garażowa, miejsca postojowe zewnętrzne oraz strefa rekreacji. Apartamenty zostały zaprojektowane w najbardziej pożądanych powierzchniach od 36 do 63 m kw.

Świetna lokalizacja i kompleksowe wyposażenie nawet z AGD

Deweloper pomyślał o wszystkim, także o zdjęciu z klientów ciężaru, jakim jest proces urządzania lokalu. Zakup apartamentu wykończonego pod klucz to spora oszczędność czasu i nerwów. Organizacja i koordynowanie prac remontowych to niełatwe zadanie, a problemy z materiałami wykończeniowymi i czasem ich dostawy nie ułatwiają całego procesu. To zadanie powierzono profesjonalistom. Wykończenie i układ funkcjonalny został zaprojektowany przez architekta, a więc dopasowany do wysokich wymagań przyszłych najemców.


- Serce apartamentu - salon, to miejsce, w którym zazwyczaj spędza się najwięcej czasu. Dlatego też zależało nam na stworzeniu idealnej przestrzeni do odpoczynku i wieczornego wyciszenia. Kompleksowe wyposażenie będzie obejmować rozkładaną kanapę trzyosobową, fotel wypoczynkowy, stoliki kawowe, szafkę RTV. Przytulności doda ciepłe drewno, firany, zasłony, dywan oraz panele ścienne, a klimatyczny nastrój stworzy oświetlenie. Kładziemy duży nacisk na funkcjonalność, projektując wnętrza tak, aby były praktyczne i służyły przez wiele lat - zapewnia Martyna Lech, architekt z pracowni architektoniczna MS15.
Remedium apartamenty inwestycyjne zostaną wykończone w jednym standardzie. We wnętrzach będą dominować jasne barwy. Każdy z apartamentów wyposażony będzie w meble zamawiane na wymiar. Aneks kuchenny oprócz pełnego umeblowania będzie posiadał nowoczesny sprzęty AGD (płyta grzewcza, okap oraz zmywarka, lodówka i piekarnik w zabudowie). W łazienkach możemy również liczyć na pełne wyposażenie, dodatkowo do wyboru będą lokale z prysznicem lub wanną z tzw. parawanem nawannowym.

- Ceny lokali rozpoczynają się już od 18 000 zł netto. W tej cenie Klient otrzymuje w pełni wykończony apartament, umeblowany i wyposażony. Dodatkowo wraz z zakupem apartamentu istnieje też możliwość zakupu miejsca w hali garażowej. Z dostępnymi apartamentami prezentujących m.in. umiejscowienie w budynku, rozkład, a nawet widok z okna można zapoznać się na makiecie 3D dostępnej też na naszej stronie www - zachęca do zapoznania się z ofertą Marta Apanowicz, dyrektor sprzedaży w firmie Domesta.

Sukces w Twoich rękachTyle o wyposażeniu, a teraz samo sedno, czyli coś o finansach. Apartamenty inwestycyjne w Gdańsku to same korzyści.

- Od wielu lat inwestowanie w nieruchomości jest jedną z najbezpieczniejszych form lokowania kapitału. Apartamenty położone w prestiżowych dzielnicach, takich jak gdańskie Aniołki, z każdym rokiem zyskują na swojej wartości. Remedium to unikatowa inwestycja, która pozwala zabezpieczyć środki finansowe przed negatywnym wpływem inflacji oraz stwarza długoterminową perspektywę osiągania zysków z najmu - mówi Tomasz Kuchta, dyrektor finansowy w firmie Domesta.
Apartamenty inwestycyjne są lokalami użytkowymi, stąd nabywcy, przy spełnieniu dodatkowych warunków, mają możliwość odliczenia 23 proc. podatku VAT.


Apartamenty inwestycyjne rozwiązały problem uzależnienia właściciela od operatora nieruchomości. Klient jest jedynym właścicielem apartamentu i ma pełną dowolność w zarządzaniu swoim lokalem. Nie jest ograniczony limitem dni na pobyt w swoim apartamencie, jak w przypadku współpracy z operatorem, który często eliminuje wysoki sezon. W przypadku Remedium właściciele apartamentów mogą skorzystać z oferty zarządcy budynku, który działa na miejscu, co jest wygodnym rozwiązaniem. Jednak nie jest to obligatoryjne, może wynająć inny podmiot zarządzający lokalem lub wybrać samodzielność. Zarabia wtedy sam, nie dzieląc się zyskiem, a stopa zwrotu jest uzależniona tylko od jego aktywności. Oszczędność czasu to oszczędność pieniędzy.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Dni otwarte Osiedla Urzeka

dni otwarte

Premiera trzech wyjątkowych apartamentów w Sercu Gdańska

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33250 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
24700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23150 zł/m2
Gdynia Orłowo
22700 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20150 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
26000 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17650 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
16000 zł/m2
Gdynia Orłowo
15700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15250 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane