• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pręgowo Widoki

Pręgowo

Pręgowo Widoki

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2021 r. zakończona
metraż
200 do 200 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
lokalizacja
Pręgowo

Opis inwestycji

Pręgowo to miejscowość w gminie Kolbudy. Przez miejscowość przepływa Radunia, otoczona ona jest malowniczymi polami i lasami, a do Śródmieścia Gdańska jest stamtąd około 20 km.

W Pręgowie znajduje się m.in. szkoła podstawowa z halą sportową, przedszkole, kościół, sklep. Kompleksowa infrastruktura dostępna jest w pobliskich Kolbudach.

Właśnie w tej miejscowości powstaje osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle położone będzie na wzniesieniu co gwarantuje ciekawe widoki z okien. Do każdego domu przylega własny ogród.

Domy będą miały trzy kondygnacje. W przyziemiu znajduje się dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenia gospodarcze. Na parterze poza częścią wypoczynkową z otwartą kuchnią i łazienką znajduje się jeden dodatkowy pokój. Na piętrze ze skosami przewidziano kolejne cztery pokoje i obszerną łazienkę.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

Opinie

Deweloper

Delbud 2

Firma Delbud 2 sp.z o.o. Home sp.k. zajmuje się budową domów jednorodzinnych. Obecnie prowadzimy inwestycję w Pręgowie Górnym koło Kolbud. Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej będą oddane do użytku w IV kwartale 2020r. Nasza inwestycja ...
rozwiń

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte