Inwestycje w Trójmieście

Legato Deweloper

Primo

Chwaszczyno

miejscowość:
Chwaszczyno
miejsce:
ul. Świerkowa Mapka
deweloper:
Legato Deweloper
typ zabudowy:
jednorodzinna
metraż:
136 do 136 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2017 r. do II kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Primo to dwa dwukondygnacyjne domy jednorodzinne. W każdym z budynków o powierzchni 136 m kw. przewidziano sześć pomieszczeń mieszkalnych (salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki) oraz trzy pomieszczenia gospodarcze (garaż, kotłownia/suszarnia, wiatropłap).

Górne kondygnacje budynków pozbawione są skosów, tworząc wysokie pełnowymiarowe pomieszczenia. Nad każdym z garaży przewidziano taras o powierzchni 21 m kw. Wypoczywać można również w przydomowym ogrodzie, do którego bezpośrednie wejście przewidziano z salonu na parterze budynku.

Domy posadowione są na dużych działkach - odpowiednio 513 i 531 m kw., a teren przynależny do każdego z domów będzie ogrodzony i zagospodarowany (zieleń).

Jasne, białe elewacji będą wzbogacone elementami okładziny drewnianej. Wewnątrz w stanie deweloperskim pojawi się ogrzewanie podłogowe (parter budynku oraz dwie łazienki), wysokiej klasy stolarka okienna (okna 6-komorowe, 3-szybowe) oraz instalacja wentylacyjna umożliwiająca montaż kominka.

Deweloper na życzenie klienta oferuje możliwość dokonania zmian aranżacyjnych na poziomie parteru.

W bliskim sąsiedztwie budynków znajduje się Jezioro Wysockie oraz tereny leśne. Istniejący układ uliczny pozwala na szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij