• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Primo

typ zabudowy
jednorodzinna
realizacja
od II kw. 2017 r. do II kw. 2018 r. zakończona
metraż
136 do 136 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Legato Deweloper

Opis inwestycji

Primo to dwa dwukondygnacyjne domy jednorodzinne. W każdym z budynków o powierzchni 136 m kw. przewidziano sześć pomieszczeń mieszkalnych (salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki) oraz trzy pomieszczenia gospodarcze (garaż, kotłownia/suszarnia, wiatropłap).

Górne kondygnacje budynków pozbawione są skosów, tworząc wysokie pełnowymiarowe pomieszczenia. Nad każdym z garaży przewidziano taras o powierzchni 21 m kw. Wypoczywać można również w przydomowym ogrodzie, do którego bezpośrednie wejście przewidziano z salonu na parterze budynku.

Domy posadowione są na dużych działkach - odpowiednio 513 i 531 m kw., a teren przynależny do każdego z domów jest ogrodzony i zagospodarowany (zieleń).

Jasne, białe elewacji wzbogacono elementami okładziny drewnianej. Wewnątrz w stanie deweloperskim pojawiło się ogrzewanie podłogowe (parter budynku oraz dwie łazienki), wysokiej klasy stolarka okienna (okna 6-komorowe, 3-szybowe) oraz instalacja wentylacyjna umożliwiająca montaż kominka.

W bliskim sąsiedztwie budynków znajduje się Jezioro Wysockie oraz tereny leśne. Istniejący układ ulic pozwala na szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

Deweloper

Legato Deweloper

Spółka Legato Deweloper realizuje kameralne inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. Mamy przyjemność zaprezentować Primo - naszą nową inwestycję mieszkaniową realizowaną w miejscowości Chwaszczyno. Spółka Legato Deweloper ...
rozwiń
574-090-799

Wydarzenia

Dzień otwarty deweloper Yareal

dni otwarte

Forum Rynku Nieruchomości - Korekta Kursu

3590 zł
forum