wróć do listy

Primo

Deweloper: Legato Deweloper
typ zabudowy
jednorodzinna
realizacja
od II kw. 2017 r. do II kw. 2018 r. zakończona
metraż
136 do 136 m2
sprzedaż
zakończona 
lokalizacja

Opis inwestycji

Primo to dwa dwukondygnacyjne domy jednorodzinne. W każdym z budynków o powierzchni 136 m kw. przewidziano sześć pomieszczeń mieszkalnych (salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki) oraz trzy pomieszczenia gospodarcze (garaż, kotłownia/suszarnia, wiatropłap).

Górne kondygnacje budynków pozbawione są skosów, tworząc wysokie pełnowymiarowe pomieszczenia. Nad każdym z garaży przewidziano taras o powierzchni 21 m kw. Wypoczywać można również w przydomowym ogrodzie, do którego bezpośrednie wejście przewidziano z salonu na parterze budynku.

Domy posadowione są na dużych działkach - odpowiednio 513 i 531 m kw., a teren przynależny do każdego z domów jest ogrodzony i zagospodarowany (zieleń).

Jasne, białe elewacji wzbogacono elementami okładziny drewnianej. Wewnątrz w stanie deweloperskim pojawiło się ogrzewanie podłogowe (parter budynku oraz dwie łazienki), wysokiej klasy stolarka okienna (okna 6-komorowe, 3-szybowe) oraz instalacja wentylacyjna umożliwiająca montaż kominka.

W bliskim sąsiedztwie budynków znajduje się Jezioro Wysockie oraz tereny leśne. Istniejący układ ulic pozwala na szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
wykład , spotkanie
kwi 24-25
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena