• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Przestrzeń, nadmorska lokalizacja i jakość wykończenia - nowy apartamentowiec Sea Salt na Zaspie

28 listopada 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 

ROBYG wprowadził do sprzedaży nową inwestycję Sea Salt. Przestrzeń za oknami, wysoki standard wykończenia, urok bliskiego, bałtyckiego wybrzeża oraz doskonały dojazd do centrum - to proponuje deweloper chcącym zamieszkać w znakomitej lokalizacji na gdańskiej Zaspie.Apartamentowiec Sea Salt, który znajduje się przy al. Jana Pawła II, gwarantuje bezpośredni dostęp do infrastruktury miejskiej i rozwiniętej sieci drogowej - mieszkańcy z łatwością dotrą do wszystkich zakątków Trójmiasta. Kameralny budynek ze specjalnie zaprojektowaną zielenią wokół i udogodnieniami, dzięki którym mieszkańcy mogą zaspokoić wszystkie swoje potrzeby w ciągu kwadransa od wyjścia z domu, to równowaga pomiędzy pracą a odpoczynkiem.

Na terenie inwestycji znajdzie się 114 mieszkań - od jednopokojowych o metrażu od 27,01 m kw. aż po przestronne, czteropokojowe apartamenty o powierzchni do 110,56 m kw. Przynależą do nich przeszklone oraz przestronne balkony, loggie, tarasy, a na parterach zaaranżowane ogródki. To przestrzenie dopracowane w każdym szczególe. Stanowią propozycję przemyślanego miejsca do zamieszkania i bezpiecznego ulokowania kapitału w ponadczasowej lokalizacji.

Wysoki standard z nadmorską elegancjąSea Salt to inwestycja, którą wyróżnia nie tylko położenie nieopodal wybrzeża Bałtyku, ale i wysoki standard wykończenia, odzwierciedlony w przemyślanej aranżacji przestrzeni. Apartamentowiec został wykonany z dbałością o każdy detal, stanowiąc połączenie stylowego wyglądu i wysokojakościowych materiałów. Eleganckie lobby wejściowe oraz części wspólne, ponadstandardowa wysokość pomieszczeń i duże okna potęgują poczucie przestrzeni, w której nie brakuje również bogatej roślinności.

Warto zwrócić uwagę na nowoczesną architekturę inwestycji, utrzymaną w eleganckim, minimalistycznym stylu. W apartamentowcu z przestronnym lobby wejściowym zostały wykorzystane materiały najwyższej jakości. Ciekawy design wykracza jednak poza jego stylowe wnętrze - na kameralnym placu usytuowanym przed wejściem do budynku wkomponowana zostanie rzeźba stworzona przez lokalnych artystów. Otoczenie dopełni bogato nasadzona roślinność. Zaprojektowane przez architekta zieleni wewnętrzne strefy zielone obejmą również place zieleni, ławki oraz stylowo oświetlone miejsca do wypoczynku.

- Projektując Sea Salt, myśleliśmy o osobach, które chcą mieszkać w atrakcyjnej, miejskiej lokalizacji, a w wolnym czasie korzystać z bliskości plaży i morza oraz z terenów rekreacyjnych i zielonych. Wszystko po to, aby zapewnić jego mieszkańcom tak potrzebną w obecnych czasach równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem - mówi Anna Wojciechowska, head of ESG, dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.
Inwestycja Sea Salt to drugi po Mila Baltica projekt ROBYG na gdańskiej Zaspie.

Inwestycja na miarę marzeńSea Salt to zielony apartamentowiec także dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym. W częściach wspólnych zainstalowano ekologiczne oświetlenie LED, w mieszkaniach - energooszczędne, panoramiczne, trzyszybowe okna, a dodatkowo na dachu - panele fotowoltaiczne, które umożliwiają zasilanie części wspólnych w energię poprzez wykorzystanie światła słonecznego. Dodatkowo przy budynku znajdą się ogólnodostępne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych.

Komfortowe apartamenty wyposażone są w system ROBYG SMART HOUSE GOLD by Keemple - nowoczesną technologię, która umożliwia zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa.

Wszystkie powyższe rozwiązania sprawiają, że jest to miejsce doskonałe zarówno dla osób, które szukają mieszkania pod inwestycję, jak i poszukujących lokum dla siebie, a wszystko to zaledwie 8 minut od plaży. Układ idealny.

W zasięgu tysiąca krokówSea Salt to przestrzeń do życia powstająca w otoczeniu istniejącej już, zorganizowanej tkanki miejskiej. Inwestycja wpisuje się w założenia 15-minutowego miasta, co oznacza, że w zaledwie kwadrans jej mieszkańcy będą mogli zrealizować swoje najważniejsze potrzeby - wyjście na zakupy czy do restauracji, skorzystanie z różnego rodzaju usług czy możliwości dojazdu do pracy dzięki bliskości oliwskiego centrum biznesowego. Tak ulokowany apartamentowiec będzie idealną odpowiedzią na potrzeby osób, które szukają mieszkania w mieście, świetnie skomunikowanego i wyróżniającego się minimalistyczną, nowoczesną architekturą. Jeśli dodać do tego najwyższy poziom inteligentnego zarządzania mieszkaniem, sąsiedztwo plaży i parków oraz ciekawy design samego budynku, otrzymujemy inwestycję sprzyjającą realizacji celów inwestycyjnych oraz mieszkaniowych. A wszystko to w zasięgu tysiąca kroków!

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Sea Salt

Sea Salt

2 ogłoszenia

ROBYG

Gdańsk Zaspa, ul. Jana Pawła II Mapa

27 do 110.6 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja

Miejsca

  • ROBYG Gdańsk, Piekarnicza 3
 

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35800 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
24100 zł/m2
Gdynia Orłowo
24050 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
24000 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21200 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
29500 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22650 zł/m2
Sopot Górny Sopot
18100 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16150 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15850 zł/m2
Gdynia Orłowo
15450 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane