Inwestycje w Trójmieście

Quantum Business Gdańsk

Quantum Park Gdańsk

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Brzeźno
miejsce:
ul. Uczniowska Mapka
deweloper:
Quantum Business Gdańsk
typ zabudowy:
magazynowa, powierzchnia biurowa
sprzedaż:
planowana 
realizacja:
planowana
forum:
dyskusje o inwestycji
Lokalizacja kompleksu biurowo-magazynowego obok Drogi Zielonej oraz w niewielkiej odległości od tunelu pod Martwą Wisłą powoduje, że szybko i komfortowo dojechać można tutaj zarówno z autostrady A1, jak również obwodnicy Trójmiasta czy obwodnicy południowej. Niedaleko jest stąd także do gdańskiego portu, terenów przemysłowych, komfortowo dojechać można na lotnisko. Jednocześnie dojazd do śródmieścia Gdańska zajmuje zaledwie kilkanaście minut.
Planowany rozwój układu drogowego oraz planowana (w związku z szybkim rozwojem budownictwa mieszkaniowego w okolicy) poprawa połączeń komunikacji miejskiej sprawi, że Uczniowska staje się jedną z lepszych lokalizacji dla rozwoju biznesu.

Na terenie dawnej strzelnicy wojskowej, a następnie przedsiębiorstwa recyclingowego powstanie 12 budynków o funkcji biurowej, handlowej, magazynowej.
Przez środek kompleksu przebiegała będzie główna oś komunikacyjna, a po jej prawej i lewej stronie znajdą się budynki biurowe i magazynowe. Projekt zakłada, że przy wjeździe od strony Uczniowskiej powstaną budynki handlowo-wystawowe, kolejne będą dwa niewielkie budynki biurowe, a dalej osiem magazynów (do 1 tys. m kw.) połączonych z częścią biurową (do 700 m kw.).

W sumie powstanie tu 13 200 m kw. powierzchni biurowo-magazynowych w 12 obiektach, 200 miejsc parkingowych i 4800 m kw. terenu rekreacyjnego. Najemcy będą mieli do dyspozycji wiatę rowerową z szatnią oraz kantynę.

Projekt architektoniczny kompleksu powstał w pracowni MT Mateusz Trzebiatowski z Gdańska.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Opinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.