• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Reda Azaliowa

Reda, ul. Azaliowa

wróć do listy

Reda Azaliowa

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
zakończona
metraż
68.4 do 78.4 m2
sprzedaż
zakończona 
lokalizacja
Reda, ul. Azaliowa

Opis inwestycji

Domy przy Azaliowej powstały w zacisznej, zabudowanej niskimi jednorodzinnymi domami części miasta. Wokół nie brakuje zieleni, a wypoczywać aktywnie można nad przepływającą niedaleko rzeką Redą oraz lasach rozpoczynającej się nieopodal Puszczy Darżlubskiej.

Jednocześnie z Azaliowej szybko można wyjechać na główną arterię prowadzącą do Trójmiasta, równie blisko jest na przystanek SKM, skąd dojechać można zarówno do Gdańska, jak i do Słupska. Do miejscowości nadmorskich dojechać można w kilkanaście minut.

Osiedle składa się z niewielkich domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy domek posiada przydomowy ogródek i wydzielone miejsce parkingowe.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Firma Orlex MG jest dynamicznie rozwijającym się deweloperem i inwestorem na trójmiejskim rynku nieruchomości. Jako kontynuator wieloletniej tradycji rodzinnej w swojej ofercie posiadamy atrakcyjne projekty mieszkaniowe.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (4 opinie)

targi