• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Reda Azaliowa

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
zakończona
metraż
68.4 do 78.4 m2
sprzedaż
zakończona 
lokalizacja
Reda, ul. Azaliowa

Opis inwestycji

Domy przy Azaliowej powstały w zacisznej, zabudowanej niskimi jednorodzinnymi domami części miasta. Wokół nie brakuje zieleni, a wypoczywać aktywnie można nad przepływającą niedaleko rzeką Redą oraz lasach rozpoczynającej się nieopodal Puszczy Darżlubskiej.

Jednocześnie z Azaliowej szybko można wyjechać na główną arterię prowadzącą do Trójmiasta, równie blisko jest na przystanek SKM, skąd dojechać można zarówno do Gdańska, jak i do Słupska. Do miejscowości nadmorskich dojechać można w kilkanaście minut.

Osiedle składa się z niewielkich domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy domek posiada przydomowy ogródek i wydzielone miejsce parkingowe.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Firma Orlex MG jest dynamicznie rozwijającym się deweloperem i inwestorem na trójmiejskim rynku nieruchomości. Jako kontynuator wieloletniej tradycji rodzinnej w swojej ofercie posiadamy atrakcyjne projekty mieszkaniowe.
rozwiń