• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Republika Matarnia. Ruszyła sprzedaż II etapu

15 maja 2024, godz. 09:00 
  • Osiedle Republika Matarnia powstaje w Klukowie w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
  • Osiedle Republika Matarnia powstaje w Klukowie w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
  • Osiedle Republika Matarnia powstaje w Klukowie w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
  • Osiedle Republika Matarnia powstaje w Klukowie w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Ruszył kolejny etap sprzedaży domów osiedla Republika Matarnia, jakie powstaje w kameralnym KlukowieMapka w Gdańsku-Matarni. Inwestycję wyróżnia okoliczna i naturalna zieleń Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz dogodny dojazd - zarówno autem, jak i komunikacją miejską. Poza samym osiedlem mieszkańcy zyskają też nową drogę dojazdową, a w pobliżu do ich dyspozycji jest szkoła oraz infrastruktura sportowa i wypoczynkowa.Osiedle Republika Matarnia powstaje w Klukowie, kameralnej części Gdańska Rębiechowa.

- To zielone osiedle wokół którego położone są głównie domy jednorodzinne - opowiada Agnieszka Stromska, przedstawiciel inwestora. - Klukowo ma dużo więcej zalet. Oprócz terenów leśnych kompleksu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, które mamy na wyciągnięcie ręki, do dyspozycji mieszkańców są też liczne ścieżki rowerowe i biegowe, umożliwiające aktywny wypoczynek. Osiedle jest też świetnie skomunikowane. Znajduje się w niedaleko jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Gdańska, a więc Portu Lotniczego. Można tu dojechać zarówno samochodem jak i komunikacją publiczną: autobusami oraz pociągami Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.
Blisko jest także do dużego centrum handlowego na Matarni. Nieopodal osiedla znajdują się także szkoła podstawowa, boisko oraz korty tenisowe.

Ponadto dojazd do osiedla ulicą Ikara zostanie całkowicie odnowiony w ostatnim etapie budowy (utwardzenie nawierzchni, wykonanie pobocza oraz oświetlenia).

Pierwszy z nich został zakończony w lutym 2024 roku, ale w sprzedaży nadal pozostają z tego etapu jeszcze trzy domy. Pierwszy z nich został zakończony w lutym 2024 roku, ale w sprzedaży nadal pozostają z tego etapu jeszcze trzy domy.

Ruszyła sprzedaż II etapuW ramach Republiki Matarnia powstaną w sumie 64 domy o powierzchni 113 m kw. (w tym garaż). Staną one na działkach o powierzchni od 140 do 432 m kw. Wszystkie domy będą miały indywidualne ogródki oraz miejsce parkingowe poza garażem.

Dodatkowo dokupić można instalację domu inteligentnego, który umożliwia zdalne zarządzanie m.in. ogrzewaniem czy oświetleniem lub instalację centralnego ogrzewania. Bezpłatnie możliwy jest natomiast - w ramach określonych szablonów i na odpowiednim etapie budowy - indywidualny dobór kolorystyki elewacji budynku.

Realizacja osiedla podzielona jest na etapy. Pierwszy z nich został zakończony w lutym 2024 roku, ale w sprzedaży nadal pozostają z tego etapu jeszcze trzy domy (wszystkie są gotowe do odbioru). W II kwartale 2024 roku ruszyła sprzedaż 20 domów z kolejnego etapu, który ma być gotowy najpóźniej pod koniec przyszłego roku. Całe przedsięwzięcie zostanie zakończone w 2028 roku. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy na stronę inwestycji.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Dzień otwarty osiedla Novum Rumia

dni otwarte

Turniej Piłkarski Gedania Wrosystem Cup 2024

turniej
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35450 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23600 zł/m2
Gdynia Orłowo
23000 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22150 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21750 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
28850 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21250 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16550 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15550 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15150 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane