Inwestycje w Trójmieście

Navigator Development Sp. z o.o.

Republika Matarnia

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Rębiechowo - Matarnia
dzielnica:
Rębiechowo - Matarnia
miejsce:
ul. Ikara
deweloper:
Navigator Development Sp. z o.o.
typ zabudowy:
jednorodzinna, szeregowa
metraż:
114 do 114 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od I kw. 2019 r. do II kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Do osiedla można dojechać samochodem z Wrzeszcza, Śródmieścia Gdańska, jaki i z Gdyni. Do tej części miasta dojeżdża także komunikacja publiczna – autobus lub Pomorska Kolej Metropolitalna. Planowane jest wybudowanie w sąsiedztwie osiedla nowego przystanku PKM Firoga.

Nieopodal inwestycji znajdują się tereny leśne kompleksu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz ścieżki rowerowe i biegowe umożliwiające aktywny wypoczynek. Na terenie osiedla powstanie sklep, blisko jest także do dużego centrum handlowego na Matarni.

Kompleks wyposażony będzie w monitoring, kontrolę dostępu oraz videodomofony, które sprawią, że nikt niepowołany nie dostanie się na teren osiedla. Poza sklepem powstanie tu także siłownia oraz centralnie położony plac zabaw dla dzieci.

W ramach Republiki Matarnia powstaną w sumie 64 domy o powierzchni 114 m kw (w tym garaż). Staną one na działkach o powierzchni od 140 do 650 m kw. Wszystkie domy będą miały indywidualne ogródki oraz dwa miejsca parkingowe poza garażem. Wyposażone będą także w instalację umożliwiającą zainstalowanie kominka.

Dodatkowo dokupić można instalację domu inteligentnego, który umożliwia zdalne zarządzanie m.in. ogrzewaniem czy oświetleniem lub instalację centralnego ogrzewania. Bezpłatnie możliwy jest natomiast - w ramach określonych szablonów - dobór kolorystyki elewacji budynku.

Projekt powstał w pracowni Małgorzaty Bedry.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (18)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.