Robinia na Chełmie. Kameralne osiedle tuż przy parku

Jeśli w otoczeniu naszego domu czy mieszkania nie brakuje zieleni i natury, to nasze poczucie spełnienia i szczęścia wzrasta. Dlatego warto szukać takiej lokalizacji do zamieszkania, która poza samymi murami zapewni nam wspaniałe miejsce do życia. Takie miejsce - osiedle Robinia - właśnie powstaje na Chełmie - na przedłużeniu parku w Jarze WilanowskimMapka.Zapach rozkwitającej wiosny, poranny jogging wokół stawu, zabawy z dzieckiem na łonie natury, popołudniowy mecz koszykówki z sąsiadami, piknik parę kroków od domu... To tylko niektóre aktywności, które dostępne będą dosłownie na wyciągnięcie ręki dla przyszłych mieszkańców osiedla Robinia, które właśnie powstaje na Chełmie w Jarze Wilanowskim.

Działek pod zabudowę mieszkaniową położonych tak blisko parku i zorganizowanych terenów rekreacyjnych nie ma w Trójmieście wiele, dlatego miejsce to jest absolutnie unikatowe na mapie nowych inwestycji deweloperskich.


Aby poznać wszystkie zalety parku w Jarze Wilanowskim, warto udać się tam na spacer. Ten najpopularniejszy park w południowej części Gdańska, poza ogromną zieloną przestrzenią, ma do zaoferowania wiele miejsc stwarzających różnorodne możliwości aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Znajdują się tam atrakcje zarówno dla najmłodszych - place zabaw, jak i starszych - plac sprawnościowy, boisko, siłownie, szachy, tenis stołowy czy minigolf. Wiele badań naukowych dowiodło, że relaks wśród zieleni ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, poczucie spełnienia czy szczęście.

Obejrzyj swoje mieszkanie w 3DNa realizowane w tej pięknej scenerii kameralne osiedle Robinia składać się będą zaledwie trzy czterokondygnacyjne budynki. Każdy z nich wyposażony będzie w windy, garaże podziemne oraz komórki lokatorskie. Na terenie osiedla zaprojektowano zewnętrzną strefę relaksu z hamakami, ścieżkę zdrowia, siłownię oraz plac zabaw. Przewidziana została również przestrzeń ze stojakami na rowery.

W tym skąpanym w zieleni miejscu deweloper ma do zaoferowania 52 funkcjonalne mieszkania, których metraże wahają się od 30 do ponad 96 m kw. Każde z nich ma dostęp do prywatnego ogródka, balkonu czy loggii z ekspozycją na pobliską naturę. Jakość materiałów wykończeniowych części wspólnych oraz dbałość o detale architektoniczne, gwarantuje wysoki standard i trwałość wykończenia.

W Biurze Sprzedaży dewelopera wykorzystując wizualizację 3D można w bardzo realistyczny sposób zobaczyć nie tylko rozkład mieszkania, jego nasłonecznienie, ale także widok za oknem.
W Biurze Sprzedaży dewelopera wykorzystując wizualizację 3D można w bardzo realistyczny sposób zobaczyć nie tylko rozkład mieszkania, jego nasłonecznienie, ale także widok za oknem. materiały prasowe
- W Biurze Sprzedaży Domesty przyszłe mieszkanie można obejrzeć w niecodzienny sposób: przy pomocy wirtualnej makiety. Nad tą innowacyjną prezentacją pracowaliśmy przez ostatnie kilka miesięcy. W czasie interaktywnego spaceru 3D zyskuje się kompleksowe wyobrażenie osiedla jeszcze przed ukończeniem prac budowlanych i wykończeniowych, i to o różnych porach dnia. Można zatem sprawdzić nasłonecznienie oraz oświetlenie inwestycji i mieszkań, jak również wirtualnie wyjrzeć przez okno przyszłego mieszkania i zobaczyć widok za oknem - opowiada Katarzyna Palewska, kierownik Marketingu i Aranżacji w firmie Domesta.

Z dala od zgiełku, choć w mieścieOsiedle Robinia to idealna lokalizacja dla osób, które szukają wytchnienia od zgiełku dużego miasta w zacisznym, pełnym natury miejscu. Ale jednocześnie okoliczna infrastruktura miejska zapewnia wygodny dostęp do wielu punktów usługowych, handlowych, przedszkoli, szkół oraz przychodni. Codzienne życie w takim miejscu jest po prostu wygodne.

Usytuowanie ulicy Madalińskiego pomiędzy ważnymi arteriami drogowymi zapewnia także możliwość swobodnego poruszania się po całym mieście. Szybko dojechać stąd można do Śródmieścia Gdańska, co zapewnia również bardzo dobrze rozwinięta na Chełmie komunikacja miejska, jak i wyjechać na obwodnicę, by sprawnie dojechać w każdą część aglomeracji Trójmiejskiej.

Do dwóch pierwszych budynków osiedla Robinia wprowadzić będzie się można w lipcu 2022 roku. Trzeci gotowy będzie w październiku 2022. Ceny metra kw. lokali dostępnych w tej inwestycji zaczynają się od 7900 zł.
Więcej informacji o osiedlu Robinia znajdziesz na stronie firmy Domesta

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
28200 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
17150 zł/m2
Gdynia Gdynia Port
16800 zł/m2
Gdynia Orłowo
16700 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
16000 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl