• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Senactive - więcej niż tylko materace

Senactive produkuje materace i łóżka od ponad 20 lat.
Senactive produkuje materace i łóżka od ponad 20 lat.

Czujesz się zmęczony i niewyspany, w nocy miewasz duszności, twój materac ma więcej niż osiem lat, a jego walory estetyczne i zapachowe pozostawiają wiele do życzenia? Jeśli tak, to już dziś powinieneś zastanowić się nad wymianą materaca w swojej sypialni. Udany sen potrafi nie tylko podpowiadać nam rozwiązania trudnych tematów, ale także może być przyczynkiem do inspirujących i kreatywnych działań. Zdrowi i wyspani funkcjonujemy zdecydowanie lepiej, dlatego już dziś zadbajmy o lepsze jutro.Według statystyk człowiek przesypia aż 1/3 swojego życia, co daje średnio od 20 do 24 lat spędzonych w łóżku. Sypiamy w domu, hotelu, w delegacji czy na wczasach. To właśnie w łóżku odbywają się zacięte walki na poduszki, rodzinne wieczory gier planszowych czy sesje oglądania ulubionego serialu. To na materacach, będących nieodłączną częścią codziennego życia, czytamy książki i nabieramy sił podczas leczenia. Dlatego też tak ważne jest, by materac w naszej sypialni był wysokiej jakości.

Jednym z najlepszych producentów materaców i łóżek w Polsce i wschodniej Europie jest Senactive. Od prawie 20 lat firma projektuje łóżka i materace cieszące się nadzwyczajnym zaufaniem wśród klientów.

- Nasze materace i zestawy łóżek to zdecydowanie więcej niż tylko produkty. To miliony historii ludzi, których ponad 1/3 życia koncentruje się wokół łóżka - mówi Grzegorz Wawrzkiewicz, Prezes Zarządu BFM, właściciel marki Senactive.
Materace firmy Senactive można kupić w trójmiejskim salonie snu Topmaterace.

Zdrowy sen to lepsze życieCoraz więcej osób zwraca uwagę na zdrowy tryb życia. Zaczynamy zdawać sobie sprawę, jak ważne w codziennym funkcjonowaniu jest zdrowe odżywianie, odpowiednia dawka ruchu oraz prawidłowy sen. Staje się więc prawdziwym wyzwaniem efektywne regenerowanie organizmu po dniu pełnym wyzwań zawodowych, organizacji czasu rodziny i aktywności sportowej. Z pomocą przyjdą technologie umożliwiające zdrowy sen, które dzięki marce Senactive są na wyciągnięcie ręki.

Materace dopasowane do ciebie i twoich potrzebMaterace Senactive cechują innowacyjne rozwiązania oraz komfort, są maksymalnie dostosowane do oczekiwań i potrzeb klienta. Produkty marki Senactive wzbogacone są o zaawansowane technologie oraz innowacyjne rozwiązania poprawiające cyrkulację powietrza i odpływ wilgoci. W ofercie znajdziemy gamę materaców piankowych lub sprężynowych, miękkich i twardych.

- W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór materaców. Jeśli mają państwo podwójne wymagania, posiadamy materace dwuosobowe, które sprawią, że podczas snu będziecie mieć odpowiednio dużo przestrzeni i indywidualnego komfortu - mówi Grzegorz Wawrzkiewicz.

Trzy przykłady materaców SenactivePoniżej prezentujemy trzy rodzaje materaców z kilkunastu, które znajdują się w ofercie firmy Senactive. Wszystkie modele dostępne TUTAJ.

MATERAC MISTRALTo produkt o hybrydowej budowie, która zapewnia indywidualne dopasowanie twardości. Żyjemy bardzo intensywnie. Zanim wieczorem zamkniemy oczy wykonujemy ponad 17 tysięcy oddechów, setki czynności w pracy, odhaczamy kolejne obowiązki domowe, realizujemy pasje, uprawiamy sport. Kolejne godziny muszą dostarczyć kompletnej regeneracji naszemu ciału. Projektanci Senactive doradzają, aby dobrze przemyśleć zakup odpowiedniego materaca oraz łóżka. Twardość to kluczowy element komfortu snu. Każda osoba ma nieco inne wymagania w tym zakresie. Konstrukcja powinna pozwalać na indywidualne dobranie twardości do każdej śpiącej osoby tak jak w przypadku rozwiązań linii katalogowej Mistral. Zastosowana tam technologia FreshFlow dodatkowo wspiera najtrwalsza sprężyna X-Coil oraz do indywidualnego wyboru: komfortowa pianka wysokoelastyczna lub termoelastyczna. Delikatna włoska dzianina sprawia, że wypoczynkowi towarzyszy uczucie świeżego chłodu i przyjemnej miękkości.

Materac hybrydowy umożliwia indywidualne dobranie jego twardości gwarantując najwyższą jakość odpoczynku. Materac zbudowany został z warstwy bazowej oraz niezależnej warstwy komfortu, w której zastosowano technologię FreshFlow. Wkłady materaca bazowego to połączenie najtrwalszej sprężyny X-Coil ze sprężystymi piankami.
Materac hybrydowy umożliwia indywidualne dobranie jego twardości gwarantując najwyższą jakość odpoczynku. Materac zbudowany został z warstwy bazowej oraz niezależnej warstwy komfortu, w której zastosowano technologię FreshFlow. Wkłady materaca bazowego to połączenie najtrwalszej sprężyny X-Coil ze sprężystymi piankami.

MATERAC PIANKOWY SOLANOIdealne dopasowanie dzięki piance termoelastycznej w połączeniu ze świeżością materaca uzyskanej za pomocą technologii Freshflow. Wkład Solano to trzy warstwy najwyższej jakości pianek z zastosowaniem systemu kanalików wentylacyjnych. Wierzchnią warstwę wkładu stanowi pianka termoelastyczna posiadająca doskonałe właściwości ortopedyczne dostosowując się do kształtu ciała oraz nie powodując zwrotnych ucisków na ciało śpiącego. W materacu dwuosobowym można dobrać niezależnie twardość każdej z połówek materaca zgodnie z preferencjami każdego z użytkowników. Każda z połówek pokrowca uszytego z włoskiej dzianiny została przepikowana różnym wypełnieniem. W przypadku gdyby strona pikowana pianką termoelastyczną okazała się dla użytkownika niewłaściwa, można ją zamienić na drugą odrobinę mniej miękką. Rozwiązanie to daje możliwość bardzo subtelnego i dokładnego modyfikowania materaca w zależności od naszych potrzeb.

Wkład Solano to trzy warstwy najwyższej jakości pianek z zastosowaniem systemu kanalików wentylacyjnych FreshFlow. Wierzchnią warstwę wkładu stanowi pianka termoelastyczna posiadająca doskonałe właściwości ortopedyczne dostosowując się do kształtu ciała oraz nie powodując zwrotnych ucisków na ciało śpiącego.
Wkład Solano to trzy warstwy najwyższej jakości pianek z zastosowaniem systemu kanalików wentylacyjnych FreshFlow. Wierzchnią warstwę wkładu stanowi pianka termoelastyczna posiadająca doskonałe właściwości ortopedyczne dostosowując się do kształtu ciała oraz nie powodując zwrotnych ucisków na ciało śpiącego.

MATERAC PIANKOWY LEVANTEW tym modelu została zastosowana technologia gwarantująca odpowiednią świeżość. Inteligentna budowa wkładów oraz pokrowców umożliwiających właściwy dobór materaca pod indywidualne potrzeby z pewnością zagwarantują każdemu komfortowy i zdrowy sen. Materac ten to również propozycja produktu piankowego. Jest to jednak produkt kierowany do osób preferujących raczej materace twardsze. Perforowany, doskonale odprowadzający na zewnątrz wilgoć wkład stanowią trzy rodzaje pianek. Bardzo trwały i stosunkowo twardy rdzeń obłożony został obustronnie różnej twardości najwyższej jakości sprężystymi piankami wysokoelastycznymi. Rozwiązanie to powoduje, że obie strony materaca są w innych twardościach, co daje użytkownikowi wybór w zależności od upodobań. Wkład został uzupełniony, podobnie jak w modelu Solano, pokrowcem z włoskiej dzianiny, której każda z połówek została przepikowana innym wypełnieniem dając możliwość podjęcia indywidualnej decyzji o ostatecznej twardości i plastyczności materaca.

Materac Levante to produkt kierowany do osób preferujących materace twardsze. Perforowana pianka doskonale odprowadza na zewnątrz wilgoć. Wkład stanowią trzy rodzaje pianek.
Materac Levante to produkt kierowany do osób preferujących materace twardsze. Perforowana pianka doskonale odprowadza na zewnątrz wilgoć. Wkład stanowią trzy rodzaje pianek.
Zarówno materace Mistral, Solano, jak i Levante od 19.02. do 3.04. br. objęte są obniżką ceny o -20 proc.

Należy zacząć myśleć o nowym materacu jeśli:

  • twój materac ma więcej niż 8 lat,
  • materac rozchodzi się na boki i ciężko jest założyć prześcieradło z gumką lub przez jasne prześcieradło przebijają trudne do wywabienia plamy,
  • odczuwasz w nocy duszności. Temperatura twojego ciała rośnie pomimo uchylonego okna,
  • materac wydaje nieprzyjemne, przerywające sen lub utrudniające zaśnięcie dźwięki.

Senactive to nie tylko materaceFirma Senactive produkuje nie tylko materace, ale także łóżka tapicerowane i kontynentalne - projektowane z dbałością o najmniejsze detale, zaczynając od ozdobnych przeszyć i haftów dekoracyjnych, aż po wykończenie i perfekcyjną tapicerkę. Podstawą w łóżkach są tzw. boxy - to połączenie trwałej i stabilnej ramy drewnianej z materacem. Poprzez dobór nóg odpowiedniej wysokości oraz różnych pokrowców może służyć jako komfortowe, samodzielne łóżko lub jako podstawa pod właściwy materac.

Senactive to jeden z wiodących na rynku producent materacy i łóżek. Dzięki ciągłemu udoskonalaniu produktów, zastosowaniu innowacyjnych materiałów i otwartemu podejściu do klienta, produkty Senactive można znaleźć już w ponad 150 sklepach i salonach w całej Polsce. Senactive stawia na współpracę - z udostępnianych przez firmę modeli 3D korzystają architekci i projektanci wnętrz. Dzięki synergii Senactive dostarcza klientowi najwyższą jakość produktów oraz bezpieczeństwo poświadczone certyfikatami.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Open house Gdynia 2022
muzyka na żywo, wystawa, spacer
maj 20-22
piątek - niedziela, g. 17:30
Gdynia
Wstęp wolny
Dni Otwarte marki Herman Miller
spotkanie, pokaz, dni otwarte
maj 20-21
piątek - sobota
Gdańsk, Krusel Home/Office
Wstęp wolny

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
27650 zł/m2
Gdynia Orłowo
20750 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
18850 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17400 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
25250 zł/m2
Sopot Górny Sopot
18600 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
17400 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
15550 zł/m2
Gdańsk Oliwa
13400 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane