• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Słoneczne Wiczlino

typ zabudowy
jednorodzinna
realizacja
od IV kw. 2019 r. do IV kw. 2023 r. zakończona
metraż
128 do 155 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Osiedle domów powstaje w Gdyni Zachód, która jest jedną z najprężniej rozwijających się części Gdyni. Zmotoryzowani do domu dojadą zarówno od strony Chwarzna, jak i Dąbrowy. Z kolei osoby, które będą korzystać z komunikacji miejskiej by dojechać do centrum Gdyni przystanek autobusowy mają nieopodal domu.

Niemal w sąsiedztwie znajduje się także szkoła podstawowa, żłobki i przedszkola. Niedaleko jest także do liceum ogólnokształcącego. W pobliżu istnieje kompleksowa infrastruktura handlowa i usługowa. Z okolicy zadowolone będą także osoby, które lubią aktywny tryb życia na świeżym powietrzu - jest tu dużo zielonych, naturalnych przestrzeni do jazdy na rowerze, biegania czy spacerów.

Osiedle domów powstające u zbiegu ulic Stankiewicza i Teligi składa się z domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Mają one powierzchnię 128 m kw. (na dwóch kondygnacjach). Dodatkowo przyszli mieszkańcy zagospodarować mogą poddasze o powierzchni 28 m kw. Tutaj zorganizować można miejsce do pracy zdalnej albo realizacji swoich pasji. W miarę powiększania się rodziny można tu także zaaranżować dodatkowe pokoje.

Każdy dom na indywidualny garaż oraz dodatkowo miejsce postojowe przed domem. Każdy z nich jest także otoczony ogrodem. Na piętrze zakomponowane zostały cztery pokoje.

Osiedle powstaje etapami. Pierwszy zrealizowany został między IV kw. 2019, a I kw. 2021 roku. Realizacja drugiego etapu rozpoczęła się w IV kw. 2021 roku i ma się zakończyć pod koniec 2023 r. W sumie powstanie tu 20 domów.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Constructiva z Kosakowa.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Deweloper

ADJ Investment Sp. z o.o.

Budowa domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej Oferujemy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z II etapu inwestycji Słoneczne Wiczlino. Każdy z domów usytuowany jest na oddzielnej działce, dla której założona zostanie ...
rozwiń
58 550-10-20

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte