Inwestycje w Trójmieście

Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Star Tower

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Letnica
miejsce:
ul. Starowiejska 63 Mapka
deweloper:
Budner Inwestycje Sp. z o.o.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
37 do 93 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od III kw. 2019 r. do III kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Star Tower powstaje w dzielnicy, która w ostatnich latach mocno się rozwija. To nie tylko dogodne miejsce do życia - blisko morza i terenów zielonych - ale też obszar dobrze skomunikowany z centrum Gdańska.

Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych, co umożliwia szybkie przedostanie się nie tylko do centrum miasta lub na plażę, ale też do okolicznych dzielnic (Wrzeszcz, Oliwa, Zaspa, Jelitkowo, Brzeźno). W pobliżu znajduje się także tunel pod Martwą Wisłą, dzięki czemu błyskawicznie wyjechać można w kierunku obwodnicy Południowej, a dalej na trasę w kierunku Warszawy czy autostradę A1.

Tuż obok osiedla znajduje się szkoła, nie brakuje także osiedlowych sklepów. Infrastruktura dzielnicy będzie się rozbudowywała - niedaleko stąd na stadion, planowana jest budowa oceanarium, przy którym powstać ma także boisko oraz kino.

Star Tower składało się będzie z budynków o zróżnicowanej wysokości.

W niższej, siedmiokondygnacyjnej, części powstaną lokale usługowe na parterze, a wyżej lokale mieszkaniowe. To tutaj, na dachu, zaplanowana została zielona część rekreacyjna, która dostępna będzie dla wszystkich mieszkańców. Znajdzie się tu naturalna zieleń, ławki, ścieżki spacerowe oraz siłownia "pod chmurką".

W wysokiej na 55 metrów (18 kondygnacji) wieży powstaną natomiast lokale, z których rozpościerał się będzie widok na Zatokę Gdańską i panoramę miasta. Począwszy od siódmego piętra wieży, w budynku znajdą się tylko trzy lokale na każdej z kondygnacji – z możliwością ich łączenia. Także tutaj, na 17. piętrze, powstanie punkt widokowy dostępny dla wszystkich mieszkańców.

Wejście do budynku prowadziło będzie przez eleganckie lobby. Pod budynkiem i na poziomie parteru znajdowały się będą łącznie dwa poziomy parkingowe. Mieścić się tam będą również komórki lokatorskie oraz rowerownia.

Mieszkania, które powstaną w budynku będą miały od dwóch do pięciu pokoi. Możliwe będzie łączeni lokali by uzyskać optymalną przestrzeń do życia. Mieszkania będą przystosowane do systemu Smart, co pozwoli zdalnie sterować oświetleniem, multimediami i systemem bezpieczeństwa, również za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Projekt inwestycji powstał w pracowni WMO Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.