• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Start Life

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
od II kw. 2023 r. do IV kw. 2023 r. zakończona
metraż
144 do 144 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Inwestycja Start Life znajdować się będzie w północnej części Banina, blisko głównej drogi prowadzącej przez miejscowość. Takie położenie łączy zalety małej, spokojnej miejscowości oraz wygodnej lokalizacji z dostępem do wielu użytecznych miejsc: szkoły, małych i większych sklepów, stacji benzynowej i wielu innych punktów usługowych. Szybko można stąd także dojechać do Gdańska czy lotniska.

Kameralne osiedle składało się będzie z budynków w zabudowie bliźniaczej. Efektowny wygląd domów zapewnią elewacje wykończone materiałami wysokiej jakości oraz architektoniczne detale - prostokątne lukarny czy szklane balustrady balkonów.

Każdy z segmentów zabudowy będzie stał na działce około 500 m kw., co mieszkańcom zapewni dostęp do własnych ogrodów. W bryle segmentu znajdzie się jednostanowiskowy garaż, do którego wejść będzie można przez wiatrołap.

Na parterze znajdzie się szeroko otwarta na taras strefa dzienna (salon, część jadalniana oraz kuchnia). Kotłownia gazowa została połączona z funkcją spiżarni, przewidziano w niej miejsce na zamrażarkę. Na parterze mieści się również sypialnia gościnna z niezależnym wyjściem na taras, z holu dostępna jest łazienka z nowoczesnym prysznicem. Na piętrze znajdą się z kolei cztery sypialnie i większa łazienka.

Możliwe jest także dodatkowe wyposażenie domu w ogrzewanie podłogowe, ładowarkę auta elektrycznego, panele fotowoltaiczne dodatkowe ocieplenie poddasza, napędy do bram.

Projekty domów pochodzą z katalogu Archon.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Deweloper

WLK House Sp. z o.o.

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte