Inwestycje w Trójmieście

Polservice

Stylowe

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Osowa
miejsce:
ul. Homera 65, 67, 69 Mapka
deweloper:
Polservice
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
25 do 90 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od III kw. 2016 r. do III kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstało w dzielnicy, która posiada kompleksową infrastrukturę. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się przedszkola, żłobki, szkoła podstawowa i gimnazjum, sklepy, centrum fitness oraz inne obiekty handlowo-usługowe. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do Oliwy, szybki wyjazd w stronę Kaszub, a dzięki bliskości obwodnicy także komunikacja z całym Trójmiastem jest ułatwiona.

Osowa jest bogata w tereny zielone, z inwestycji blisko jest do lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Szybko można stąd dostać się także w rejon jeziora Wysockiego, które cenione jest przez spacerowiczów, biegaczy i rowerzystów.

Inwestycja składa się z dwóch etapów. W ramach osiedla Stylowe I powstało 86 lokali w małych domach czterolokalowych z indywidualnymi garażami w przyziemiach budynków. Teren osiedla został ogrodzony.

Stylowe II to kameralne, zakończone w październiku 2018 roku, założenie mieszkaniowe, na które składają się zaledwie trzy budynki cztero- i pięciokondygnacyjne. W sumie powstanie tu 113 mieszkań (od jednego do czterech pokoi).

Dla wszystkich mieszkań zaprojektowano miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony, a te znajdujące się na parterze - bezpośrednie wyjścia na zielone tarasy. Komunikację pomiędzy kondygnacjami zapewniają windy. W budynkach są domofony, antywłamaniowe drzwi, a w wypadku lokali znajdujących się na parterach - także rolety.

Wybrane mieszkania mają przynależne do nich komórki lokatorskie, zlokalizowane w kondygnacji podziemnej. Całe osiedle zostało ogrodzone i wyposażone w bramę wjazdową.

Projekt powstał w pracowni Stalprojekt.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (15)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.