Wiadomości

Targi mieszkaniowe. W weekend wystawcy czekają w Ergo Arenie

Na targach obecni będą m.in. deweloperzy, architekci wnętrz oraz doradcy finansowi.
Na targach obecni będą m.in. deweloperzy, architekci wnętrz oraz doradcy finansowi. mat. prasowe

W najbliższy weekend odbędą się pierwsze w tym roku targi mieszkaniowe - Nowy Dom Nowe Mieszkania. Wystawcy zapraszają osoby poszukujące wymarzonej nieruchomości do Ergo Areny w godz. 10-17 (sobota) oraz 10-16 (niedziela). Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga żadnej rejestracji internetowej. Pierwszego dnia przewidziano też warsztaty dyskusyjne dotyczące rozwoju urbanistycznego metropolii.W jakim wieku wyprowadziłeś(aś) się z rodzinnego domu?

jeszcze przed ukończeniem 18 roku życia 5%
w wieku 18-25 lat 59%
w wieku 26-35 lat 25%
powyżej 35 roku życia 3%
nadal mieszkam z rodzicami 8%
zakończona Łącznie głosów: 1257
Organizatorem pierwszych w 2020 r. targów mieszkaniowych jest firma Murator Expo. Patronat nad wydarzeniem objęła prezydent Aleksandra Dulkiewicz.

Obecność na targach zapowiedzieli przedstawiciele deweloperów (m.in. Activa, Alfa Park, Allcon, Atal, Budner Inwestycje, City House, Domesta, Hossa, Robyg, Siódme Niebo, Willbud), pośredników kredytowych, banków oraz architektów wnętrz.

Wszyscy wystawcy, na swoich targowych stoiskach, udzielać będą indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji.

Goście targów będą mogli także bezpłatnie korzystać ze spotkań i warsztatów w salach wykładowych - m.in. ze specjalistami Stowarzyszenia Mieszkanicznik, którzy omówią najważniejsze kwestie dotyczące zakupu mieszkania na wynajem oraz umów najmu.

Szczegółowy harmonogram warsztatów dostępny jest na stronie organizatora.

Warsztaty dyskusyjne dotyczące rozwoju metropoliiPierwszego dnia, w sobotę o godz. 14:15, przewidziano warsztaty dyskusyjne pod hasłem "Mieszkać w Trójmieście - główne kierunki rozwoju programu mieszkaniowego", których celem jest przedstawienie głównych i aktualnych tendencji rozwoju metropolii.

W trakcie spotkania poruszone zostaną zarówno kwestie dopełniania istniejących już dzielnic, jak i kreowania nowych kierunków rozwoju programu mieszkaniowego w Trójmieście. Zagadnienia te zostaną omówione też w kontekście perspektyw rozwoju układu komunikacyjnego oraz dostępności i wykorzystania infrastruktury społecznej.

Partnerem merytorycznym jest Towarzystwo Urbanistów Polskich, z ramienia którego w dyskusji udział weźmie prof. dr hab. inż. arch. Piotr Lorens, kierownik Katedry Urbanistyki i Planowania Regionalnego Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej.

Swoją obecność zapowiedzieli również:
  • dr Anna Golędzinowska, radna miasta Gdańska (KO), przewodnicząca Komisji Zrównoważonego Rozwoju RMG.
  • dr Monika Arczyńska z pracowni architektoniczno-urbanistycznej A2P2,
  • Karol Spieglanin, prezes stowarzyszenia Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej,
  • Sambor Mieruszewski z firmy Willbud,
  • Kamil Estrop, kierownik ds. rozwoju w firmie Dom&House,
  • Paweł Żygowski, prezes zarządu EkoDeweloper.


Udział w warsztatach dyskusyjnych jest otwarty dla każdego zainteresowanego - nie jest wymagana żadna rejestracja. W ich trakcie będzie można zabrać głos lub zadać pytanie uczestnikom.

Targi odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę w Ergo Arenie.
Targi odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę w Ergo Arenie. fot. Krzysztof Koprowski/Trojmiasto.pl
Dla wszystkich gości targów przygotowano bezpłatny katalog "Trójmiejskie Inwestycje Mieszkaniowe" z prezentacjami inwestycji deweloperskich, znajdujących się aktualnie w sprzedaży w Trójmieście oraz okolicy.

Odwiedzający targi otrzymają również bezpłatny komplet numerów Living Room i Dobrego Wnętrza - inspirujących magazynów o urządzaniu domu, aranżacji wnętrz i sztuce użytkowej.

Ergo Arena: sobota i niedziela 22-23 lutegoWstęp na targi jest bezpłatny. Parking płatny 5 zł (tylko gotówka). Targi będą otwarte dla zwiedzających w godzinach 10-17 (sobota, 22 lutego) oraz 10-16 (niedziela, 23 lutego).

Kolejne targi mieszkaniowe w tym roku odbędą się 7-8 marca w obiekcie Amber Expo (organizatorem tych targów będzie Nowy Adres).


Opinie (149) 4 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.