• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Trzy Brzozy

Pępowo

wróć do listy

Trzy Brzozy

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do IV kw. 2019 r. zakończona
metraż
135.6 do 135.6 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
lokalizacja
Pępowo

Opis inwestycji

Inwestycja powstałą w Pępowie, w gminie Żukowo. Miejscowość jest dobrze skomunikowana zarówno z Gdańskiem, jak i z Gdynią. Pociąg PKM zatrzymujący się na przystanku Pępowo Kartuskie umożliwia dojazd do Kościerzyny, Kartuz, Gdyni Głównej oraz Gdańska. Z inwestycji do przystanku można dojść w ciągu kilku minut co powoduje, że przyszli mieszkańcy nie będą musieli dojeżdżać do centrum aglomeracji samochodem.

W samej miejscowości oraz sąsiednim Baninie znajduje się kompletna infrastruktura zapewniająca rodzinie codzienny komfort życia - szkoła, sklepy, punkty usługowe.

W otoczeniu nie brakuje naturalnych terenów zielonych, które mogą być dobrym miejscem rekreacji dla osób, które cenią sobie aktywny tryb życia.

Inwestycja to trzy budynki w zabudowie bliźniaczej, czyli sześć domów. Każdy z nich ma dwie kondygnacje, garaż oraz miejsce dla drugiego samochodu na podjeździe.

Domy powstały na działkach o powierzchni 500 m kw., więc użytkownicy korzystać mogą z przydomowych - częściowo zadaszonych - tarasów oraz obszernych ogrodów. Na piętrze zaprojektowane zostały cztery sypialnie pod skosami.

Projekt pochodzi z bazy projektów gotowych firmy Archon.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Proponujemy Państwu zamieszkanie na uroczym osiedlu "Korona Czapli" położonym w malowniczej miejscowości Czaple koło Gdańska na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. 5km do obwodnicy Trójmiasta
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi