• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Villa Nautica

typ zabudowy
inwestycyjna
realizacja
do 2025 r. w budowie
metraż
35.4 do 47.9 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Wyspa Sobieszewska znajduje się w granicach Gdańska, jednak ze względu na swoje położenie i naturalne walory panuje tu nadmorski, wypoczynkowy nastrój. Wyspa, to nie tylko morze i kilometry piaszczystych plaż, ale i rezerwaty przyrody "Ptasi Raj” i „Mewia Łacha”, gdzie można spotkać wygrzewające się na piasku foki. Sobieszewo bogate jest także w ścieżki rowerowe oraz miejsca gdzie można spróbować swoich sił w wodnych sportach takich jak: windsurfing, kitesurfing, żeglarstwo czy kajakarstwo.

Wyspa oddalona jest zaledwie 15 km od centrum Gdańska i dobrze z nim skomunikowana liniami autobusowymi, a w lecie także tramwajem wodnym, co daje łatwy dostęp do oferty kulturalnej i rozrywkowej Gdańska. Z kolei łatwy dojazd od strony tras S7 i A1 powoduje, że szybko dojechać można tu ze wszystkich stron Polski oraz z lotniska.

Powstająca w tej lokalizacji Villa Nautica będzie trzykondygnacyjnym budynkiem kryjącym 12 lokali z balkonami lub tarasami. Te na drugim piętrze będą miały ponadstandardową wysokość i duże przeszklenia (przeznaczone zostały do prywatnego użytku inwestorów).

Lokale będą miały ogrzewanie podłogowe oraz przygotowaną instalację do montażu klimatyzacji. Wyposażenie lokali w instalację inteligentnego domu pozwoli na zdalne zarządzanie wejściem i wyjściem z lokalu oraz na ustawianie temperatury. Parkowanie samochodów możliwe będzie na naziemnych miejscach postojowych, gdzie na życzenie podłączona zostanie instalacja do ładowania pojazdów elektrycznych.

Projekt inwestycji przygotował arch. Paweł Nawrocki.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Reklama

Statystyki

Deweloper

Nautica Partners

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi