• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Villa Ventura

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
od II kw. 2022 r. do IV kw. 2023 r. zakończona
metraż
205 do 205 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Lokalizacja w tej części Małego Kacka łączy wygodę życia blisko centrum miasta z bliskością natury i powiewem morskiego powietrza - na plaży w Orłowie można się znaleźć w kilka minut. Niewielka odległość od lasu - Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz Rezerwat Kacze Łęgi oznacza łatwy dostęp do ścieżek rowerowych i spacerowych.

Osiedle jest także dobrze skomunikowane. Niedaleko znajduje się przystanek PKM Karwiny. Do centrum Gdyni i Sopotu prowadzą linie autobusowe, których przystanki również znajdują się niedaleko osiedla.

W bezpośredniej okolicy znajduje się także infrastruktura ułatwiająca codzienne funkcjonowanie: sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnia.

W ramach inwestycji powstanie osiem trzykondygnacyjnych domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle będzie ogrodzone, zamykane automatyczną bramą. Zamontowany tu zostanie monitoring, a wideodomofony zwiększą komfort i bezpieczeństwo.

Do każdego domu przylegał będzie ogród, ponadto mieszkańcy korzystać będą z tarasów o łącznej powierzchni 90 m kw. (w tym taras dachowy). W ogrodach umieszczone zostaną zbiorniki na deszczówkę, co umożliwi ekologiczne podlewanie ogrodu. Na terenie osiedla posadzone zostaną mrozoodporne palmy.

Każdy dom będzie miał przestronny garaż, a dodatkowe miejsce postojowe przewidziano przed domem.

Pomieszczenia w budynkach będą miały ponadstandardową wysokość, a duża powierzchnia przeszkleń zapewni światło i poczucie przestrzeni. W całym domu (poza sypialnią i garażem) zamontowane zostanie ogrzewanie podłogowe.

Budynki będą także wyposażone w dodatkowe urządzenia: instalację wentylacji mechanicznej, fotowoltaikę oraz instalację do montażu kominka. Dodatkowo domy mogą także zostać wyposażone w zewnętrzne jacuzzi, rekuperator, inteligentne pergole tarasowe, jednostki chłodzące.

Projekt inwestycji powstał w pracowni dewelopera.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Deweloper

InBest Development D. Reszel

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte