• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Więcej mieszkań na Osiedlu Beauforta 2 w Pogórzu k. Gdyni

7 grudnia 2023 
Osiedle Beauforta 2  w Pogórzu k. Gdyni. Osiedle Beauforta 2  w Pogórzu k. Gdyni.

W ofercie sprzedaży pojawił się właśnie nowy budynek na Osiedlu Beauforta 2, z planowanym terminem odbioru na IV kwartał 2025 roku. Klienci mogą wybierać spośród 44 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań. Osiedle Beauforta 2 to kontynuacja bardzo popularnej, wieloetapowej inwestycji, którą Euro Styl z Grupy Dom Development realizuje od kilku lat w Pogórzu k. Gdyni. Mieszkania w tej atrakcyjnej lokalizacji cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów, także dzięki bogatej infrastrukturze handlowo-usługowej oraz rekreacyjnej, która powstała już w ramach osiedla.

Większy wybórOsiedle Beauforta 2 to część nowej, prężnie rozwijającej się dzielnicy w Pogórzu, tuż przy granicy z Gdynią, które powstaje na rozległym terenie między ulicami Paderewskiego i Derdowskiego. I etap inwestycji, z czterema budynkami, jest już ukończony. Drugi etap, obejmujący dwa budynki z terminem odbioru na IV kwartał 2024 roku, jest w trakcie realizacji.

W sprzedaży pojawił się właśnie siódmy z dziewięciu planowanych budynków, który poszerzył ofertę o 44 mieszkania. Lokale mają zróżnicowaną liczbę pokoi - od jednego do czterech - oraz różną powierzchnię - od 27,5 do nawet 77,5 m kw.

- Osiedle Beauforta 2 cieszy się nie tylko dużym zainteresowaniem klientów, ale również świetnymi opiniami mieszkańców, wśród których są zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Zadbaliśmy tam o wysoką jakość architektury, budownictwa oraz funkcjonalność mieszkań. W parterze jednego budynku, który powstanie, zaplanowaliśmy lokale usługowe, ponadto stworzyliśmy atrakcyjne, zielone przestrzenie wspólne i miejsca rekreacji. To osiedle jest przyjaznym, spokojnym miejscem do życia, z którego łatwo można się też dostać do centrum Gdyni - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w spółce Euro Styl.
Osiedle Beauforta 2 - komfortowa i pełna zieleni przestrzeń do życia. Osiedle Beauforta 2 - komfortowa i pełna zieleni przestrzeń do życia.
Osiedle Beauforta 2 to miejsce przyjazne dla ludzi w różnym wieku i o różnych potrzebach. Dzięki ukończonym już budynkom i zaawansowaniu inwestycji mieszkańcy korzystają już z licznych punktów infrastruktury handlowo-usługowej, które ułatwiają codzienne życie. Blisko jest też do szkół i przedszkoli, w tym przedszkola Beauforcik, które znajduje się na terenie Osiedla Beauforta.

Ruch samochodowy na terenie osiedla jest ograniczony do niezbędnego minimum. Atrakcyjne części wspólne sprzyjają z kolei spędzaniu czasu na świeżym powietrzu i sąsiedzkiej integracji. Ważny element infrastruktury stanowią rozwiązania proekologiczne. Bogate w różnorodną roślinność ogrody deszczowe są pięknym komponentem osiedlowego krajobrazu, pełnią również funkcję małej retencji.

Osiedle Beauforta 2 - wnętrza budynków wykończone w eleganckim stylu. Osiedle Beauforta 2 - wnętrza budynków wykończone w eleganckim stylu.
Euro Styl zadbał również o potrzeby rowerzystów, a wybrane stanowiska w podziemnym parkingu wyposażone są w gniazda umożliwiające ładowanie samochodów, rowerów i hulajnóg elektrycznych.

Blisko miasta i morzaMieszkańcy Osiedla Beauforta 2 docenią nie tylko spokój okolicy, ale też dobre skomunikowanie z innymi częściami aglomeracji - dobry dojazd do centrum Gdyni czy trójmiejskiej obwodnicy. Pogórze objęte jest także planami rozbudowy linii Północnej Kolei Aglomeracyjnej, której przystanek powstać ma niedaleko osiedla.

Dla wielu atutem będzie również to, że w kilkanaście minut dojechać można stamtąd na plaże w Babich Dołach czy na Oksywiu, na molo w Mechelinkach i do Rewy. Większe zakupy można zrobić w pobliskiej galerii handlowej Szperk albo w okolicznych sklepach, a wolny czas przyjemnie spędzić w restauracji czy kawiarni na Osiedlu Beauforta.

Osiedle Beauforta 2 - atrakcyjne części wspólne. Osiedle Beauforta 2 - atrakcyjne części wspólne.
Miłośnicy aktywnego trybu życia i pasjonaci sportu docenią pobliską Gminną Strefę Rekreacji z wielofunkcyjnym, oświetlonym boiskiem, siłownią zewnętrzną, strefą crossfit, skate parkiem i wieloma innymi atrakcjami. W pobliżu osiedla znajdują się również liczne trasy spacerowo-turystyczne, a także m.in. rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki, bogaty w różne okazy fauny i flory.

Zapytaj o program Bezpieczny Kredyt 2 proc.Wybrane mieszkania na Osiedlu Beauforta 2, które mieszczą się w ustawowych limitach ceny, można nabyć korzystając z programu "Bezpieczny Kredyt 2 proc.". Specjaliści ds. kredytów hipotecznych z Dom Development Kredyty pomagają klientom znaleźć optymalne, dopasowane do indywidualnych potrzeb warunki kredytowania.

Konstelacja po sąsiedzkuW tej samej lokalizacji i w bliskim sąsiedztwie Osiedla Beauforta 2 powstaje inna z inwestycji Euro Stylu - Konstelacja. Jest to osiedle o podwyższonym standardzie, na którym można kupić mieszkania gotowe, z krótkim terminem odbioru - na II kwartał przyszłego roku oraz z nieco dłuższym terminem - na I kwartał 2025 roku.

Mieszkania na Konstelacji wyróżniają się ponadstandardową wysokością 275 cm, możliwością zaprojektowania wyższych drzwi wewnętrznych oraz szpachlowanymi i pomalowanymi na biało ścianami - gotowymi do użytkowania lub dalszej aranżacji. To osiedle jako całość łączy w sobie nowoczesność, wysoką jakość oraz niepowtarzalny klimat nawiązujący do gwiazd i marynistyki.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35800 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
24100 zł/m2
Gdynia Orłowo
24050 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
24000 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21200 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
29500 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22650 zł/m2
Sopot Górny Sopot
18100 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16150 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15850 zł/m2
Gdynia Orłowo
15450 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane