• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Willa Narutowicza

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2021 r. do I kw. 2023 r. planowana
metraż
36.7 do 106.4 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Willa Narutowicza powstanie w miejscu, które chociaż położone jest blisko śródmieścia, lasu, Polanki Redłowskiej i plaży, to jednak dzięki bezpośredniemu otoczeniu zapewniać będzie ciszę i możliwość wypoczynku.

Prestiżu inwestycji dodawać będzie jej architektura. Forma budynku bezpośrednio nawiązywać będzie do modernistycznych tradycji Gdyni.

W budynku, na trzech kondygnacjach, powstanie 10 lokali. Na ostatniej kondygnacji powstaną dwa apartamenty z widokiem na miasto oraz Zatokę Gdańską, do których dodatkowo przynależeć będą niezależne tarasy na dachu. Z kolei część mieszkańców parterów korzystać będzie mogła z prywatnych ogródków. Pod budynkiem powstanie hala garażowa.

Do wykończenia części wspólnych budynku użyte zostaną: naturalny kamień, fornirowana zabudowa meblowa.

Projekt budynku powstał w pracowni Ideami.Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: MPol
MPol Investment
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

W prestiżowej Gdyńskiej dzielnicy Orłowo przy ul. Sędziowskiej powstaje ekskluzywny apartamentowiec pod nazwą Twoje Orłowo - etap I. Dodatkowo w dzielnicy Mały Kack inwestycja Nowy Kack - etap I dobiegła końca, etap II - ostatnie wolne mieszkania.
rozwiń

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi