• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Willa Narutowicza

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2021 r. do I kw. 2023 r. planowana
metraż
36.7 do 106.4 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Willa Narutowicza powstanie w miejscu, które chociaż położone jest blisko śródmieścia, lasu, Polanki Redłowskiej i plaży, to jednak dzięki bezpośredniemu otoczeniu zapewniać będzie ciszę i możliwość wypoczynku.

Prestiżu inwestycji dodawać będzie jej architektura. Forma budynku bezpośrednio nawiązywać będzie do modernistycznych tradycji Gdyni.

W budynku, na trzech kondygnacjach, powstanie 10 lokali. Na ostatniej kondygnacji powstaną dwa apartamenty z widokiem na miasto oraz Zatokę Gdańską, do których dodatkowo przynależeć będą niezależne tarasy na dachu. Z kolei część mieszkańców parterów korzystać będzie mogła z prywatnych ogródków. Pod budynkiem powstanie hala garażowa.

Do wykończenia części wspólnych budynku użyte zostaną: naturalny kamień, fornirowana zabudowa meblowa.

Projekt budynku powstał w pracowni Ideami.Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Deweloper

MPol

W prestiżowej Gdyńskiej dzielnicy Orłowo przy ul. Sędziowskiej powstaje ekskluzywny apartamentowiec pod nazwą Twoje Orłowo - etap I. Dodatkowo w dzielnicy Mały Kack inwestycja Nowy Kack - etap I dobiegła końca, etap II - ostatnie wolne ...
rozwiń
798-753-753

Wydarzenia

Dzień otwarty deweloper Yareal

dni otwarte

Forum Rynku Nieruchomości - Korekta Kursu

3590 zł
forum