wróć do listy

Willa Parkur

typ zabudowy
powierzchnia biurowa, wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
83.3 do 97.9 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w Dolnym Sopocie. Z tej lokalizacji równie szybko dotrzeć można na sopocką plażę, jak i przystanek SKM Wyścigi oraz do tętniącego życiem centrum Sopotu. W pobliżu budynku znajdują się Błonia Sopockie, Ergo Arena, Hipodrom, hotele, sklepy spożywcze, piekarnie, restauracje. Jednocześnie otoczenie niskiej zabudowy i położenie nieco na uboczu od centrum sopockiego życia zapewnia ciszę i komfort wypoczynku.

Budynek ma trzy kondygnacje. Apartamenty mieszkalne znajdują się na piętrach pierwszym i drugim. Parter ma funkcję usługową - zaprojektowano tu biuro o powierzchni ponad 160 m kw. z wydzielonymi pomieszczeniami do pracy oraz socjalnymi.

Willa posiada strefy wspólne dla wszystkich mieszkańców, miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej z możliwością podłączenia stacji ładowania pojazdów, komórki lokatorskie oraz windę. Apartamenty dają możliwość zastosowania inteligentnych rozwiązań zarządzaniem domem typu Smart.

Istnieje możliwość odbioru mieszkania w pełni wykończonego.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Avera Development
Polityka prywatności

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie obiektów budowlanych - począwszy od stanu surowego, aż po prace wykończeniowe. Budujemy obiekty mieszkalne, biurowe. przemysłowe, apartamentowce, a nawet całe osiedla.
rozwiń