• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Willa Parkur

typ zabudowy
powierzchnia biurowa, wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2022 r. zakończona
metraż
83.3 do 97.9 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstała w Dolnym Sopocie. Z tej lokalizacji równie szybko dotrzeć można na sopocką plażę, jak i przystanek SKM Wyścigi oraz do tętniącego życiem centrum Sopotu. W pobliżu budynku znajdują się Błonia Sopockie, Ergo Arena, Hipodrom, hotele, sklepy spożywcze, piekarnie, restauracje. Jednocześnie otoczenie niskiej zabudowy i położenie nieco na uboczu od centrum sopockiego życia zapewnia ciszę i komfort wypoczynku.

Budynek ma trzy kondygnacje. Apartamenty mieszkalne znajdują się na piętrach pierwszym i drugim. Parter ma funkcję usługową - zaprojektowano tu biuro o powierzchni ponad 160 m kw. z wydzielonymi pomieszczeniami do pracy oraz socjalnymi.

Willa posiada strefy wspólne dla wszystkich mieszkańców, miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej z możliwością podłączenia stacji ładowania pojazdów, komórki lokatorskie oraz windę. Apartamenty dają możliwość zastosowania inteligentnych rozwiązań zarządzaniem domem typu Smart.

Istniała tu możliwość odbioru mieszkania w pełni wykończonego.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

Deweloper

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie obiektów budowlanych - począwszy od stanu surowego, aż po prace wykończeniowe. Budujemy obiekty mieszkalne, biurowe. przemysłowe, apartamentowce, a nawet całe osiedla. Nasza firma powstała z myślą o ...
rozwiń
570-967-777

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja