• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Wybierz mieszkanie od Euro Stylu z szybkim terminem odbioru

9 marca 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
 • Wizualizacja osiedla Perspektywa w Gdańsku, z mieszkaniami z szybkim terminem odbioru.
 • Wizualizacja osiedla Perspektywa w Gdańsku, z mieszkaniami z szybkim terminem odbioru.

Wybierając mieszkanie z bogatej oferty Euro Stylu, nie musisz długo czekać na swoje wymarzone "M". Wśród dziewięciu inwestycji - realizowanych obecnie w Gdańsku, Gdyni i Rumi - znajdziesz takie, do których klucze odbierzesz "od ręki" lub za kilka miesięcy. Wcześniej możesz wybrane mieszkanie obejrzeć, sprawdzić jakość jego wykończenia oraz udogodnienia na terenie osiedla.Inwestycje Euro Stylu cechuje elegancka, ponadczasowa architektura i wysoka jakość wykończenia. Z kolei niezwykle staranne i przemyślane zagospodarowanie przestrzeni wspólnych daje poczucie kameralności, a także sprzyja relaksowi i sąsiedzkiej integracji. Udogodnienia na osiedlach znajdą wielbiciele dwóch kółek i miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu.

Istotnym atutem mieszkań jest zaś funkcjonalny rozkład, umożliwiający wygodną aranżację oraz doświetlenie naturalnym światłem dzięki dużym oknom. W bogatej ofercie dewelopera każdy znajdzie swoje idealne lokum: zarówno rodziny, jak i single, zwolennicy cichej okolicy czy życia w śródmiejskim rytmie.

W bliskim sąsiedztwie inwestycji Euro Stylu - a także na parterach niektórych budynków na terenie osiedli - mieszkańcy znajdą sklepy i punkty usługowe. W niewielkiej odległości znajdują się też zwykle szkoły, przedszkola, żłobki oraz placówki medyczne. Rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa na co dzień zapewnia mieszkańcom wyjątkową wygodę.

W Gdyni już gotowePrzespaceruj się po osiedlu Cis w Gdyni


Na tych, którzy już teraz chcieliby wprowadzić się do swojego nowego lokum, czekają gotowe do obioru czteropokojowe mieszkania na osiedlu Cis przy ul. MorskiejMapka w Gdyni-Cisowej. Zlokalizowana w dojrzałej dzielnicy inwestycja spodoba się osobom, które lubią mieć blisko wszystko, co potrzebne do codziennego i komfortowego życia.

Przyjemny relaks zapewnią mieszkańcom pięknie zaaranżowane rekreacyjne tereny zielone na terenie osiedla, sąsiadującego z urokliwą Strugą Cisowską. A gdy ktoś zatęskni za śródmiejskimi atrakcjami, łatwo dojedzie stąd do centrum Gdyni. Zaledwie kilka minut trwa dojście do pętli trolejbusowej, przystanków komunikacji miejskiej oraz stacji Szybkiej Kolei Miejskiej Gdynia Cisowa.

 • Wizualizacja osiedla Cis w Gdyni, z mieszkaniami gotowymi go odbioru.
 • Wizualizacja osiedla Cis w Gdyni, z mieszkaniami gotowymi go odbioru.

Odbiór od lutego do wrześniaZaledwie od trzech do siedmiu miesięcy będą czekać na wymarzone mieszkanie klienci Euro Stylu, którzy szukają swojego miejsca do życia poza ścisłym centrum. W ofercie lokali z szybkim terminem odbioru mogą wybierać wśród mieszkań na osiedlach Zielony Południk u zbiegu ulic Starogardzkiej i JagiełłyMapka w Gdańsku-Świętym Wojciechu, Nasze Miejsce przy ul. NiepołomickiejMapka w Gdańsku-Łostowicach lub na Osiedlu przy Błoniach przy ul. Błoń Janowskich w Rumi-Janowie.

- Oferta Zielonego Południka i Naszego Miejsca zainteresuje tych, którzy chcą powiększyć swoją życiową przestrzeń. Znajdą tam duży wybór mieszkań trzy- i czteropokojowych, o metrażach od 63 do 74 m kw. Obydwa osiedla wyróżniają ciekawie zaaranżowane, pełne zieleni przestrzenie wspólne. Strefy relaksu z leżakami, ścieżki spacerowe z ławkami, zielniki i sąsiedzkie grządki oraz kreatywne place zabaw tworzą idealne warunki do wypoczynku i do sąsiedzkiej integracji. Ogrody deszczowe na Zielonym Południku i starodrzew bezpośrednio sąsiadujący z Naszym Miejscem dają kojące poczucie bliskości z naturą - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w Euro Stylu.
 • Wizualizacja osiedla Zielony Południk w Gdańsku, z mieszkaniami z szybkim terminem odbioru.
 • Wizualizacja osiedla Zielony Południk w Gdańsku, z mieszkaniami z szybkim terminem odbioru.

Zarówno z Zielonego Południka, jak i z Naszego Miejsca można łatwo dojechać autem lub komunikacją miejską do centrum Gdańska. Bliskość Obwodnicy Trójmiasta ułatwia dotarcie do Sopotu, Gdyni czy na lotnisko, jak również zaplanowanie wypadu nad kaszubskie jeziora.

Bogata oferta handlowo-usługowa, edukacyjna i rekreacyjno-sportowa ucieszy klientów Euro Stylu, którzy zdecydują się na Osiedle przy Błoniach w Janowie, czyli szybko rozwijającej się dzielnicy Rumi. W ofercie z szybkim odbiorem są tu mieszkania trzypokojowe. Wyjątkowym atutem inwestycji jest sąsiedztwo planowanego rozległego parku miejskiego.

Znajdą się tam place zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna i crossfit, strefa rekreacyjna dla seniorów, obszar aktywności dla psów, miasteczko rowerowe, a także strefa piknikowa i miejsce na ognisko. Zaletą jest również bliskość i łatwy dojazd do Gdyni - autem, autobusem lub kolejką miejską.

Miejska i parkowa Perspektywa gotowa już w majuNatomiast klienci, którzy preferują życie w rytmie śródmieścia, już w maju mogą odebrać swoje trzy- lub czteropokojowe lokum na osiedlu Perspektywa. To wyjątkowa inwestycja Euro Stylu położona przy ul. Powstańców WarszawskichMapka w Gdańsku-Siedlcach, w otoczeniu aż czterech parków - jednego na terenie osiedla i trzech parków miejskich.

- Zarówno samo osiedle, jak i jego bliskie sąsiedztwo tworzą doskonałe miejsce do wypoczynku i aktywności dla rodzin z dziećmi, zapalonych sportowców czy osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku - dodaje Tuszyńska.

Przespaceruj się po osiedlu Perspektywa w Gdańsku


Atutem Perspektywy jest też bliskość bogatej oferty kulturalnej - Centrum Hevelianum, Europejskiego Centrum Solidarności, Teatru Wybrzeże czy Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego - oraz gastronomicznej, z dużym wyborem restauracji, pubów i kawiarni w historycznej części Śródmieścia.

Wszędzie tam można dojść pieszo albo wygodnie dojechać rowerem, tramwajem lub autobusem. Do dworca PKP Gdańsk Główny można dojechać autem w zaledwie 5 minut lub dojść w niespełna 20 minut.

Więcej informacji o wymienionych w artykule osiedlach można znaleźć na stronie www.eurostyl.com.pl lub pod numerem telefonu 58 779 58 00 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-18, w soboty w godz. 10-14).

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
31500 zł/m2
Gdynia Orłowo
22700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
22400 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21000 zł/m2
Gdańsk Długie Ogrody
18650 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
25600 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20550 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17450 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17350 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15050 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane