• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Niech wykańczanie mieszkania cię nie wykończy. Zaufaj profesjonalistom

30 maja 2023 
Opinie (1)
Przykładowe wnętrza zaprojektowane, zaaranżowane i wykonane przez specjalistów z NovaHouse. Przykładowe wnętrza zaprojektowane, zaaranżowane i wykonane przez specjalistów z NovaHouse.

Wykończenie mieszkania jest tak samo ważne jak sam jego zakup. Przecież chcemy się w nim czuć komfortowo, ale często sami nie wiemy, jakie elementy sprawią, że uda się nam osiągnąć ten stan. Warto więc oddać sprawy w ręce profesjonalnej firmy, jak NovaHouse, która specjalizuje się w urządzaniu mieszkań.Kupiliście mieszkanie, było dużo biegania i załatwiania spraw, ale się udało. No to teraz już z górki - pomyśleliście.

Profesjonalna firma z doświadczeniemNic bardziej mylnego. Wykończenie mieszkania w taki sposób, żeby po pierwsze wyszło elegancko, po drugie - spięło się wszystko w budżecie i po trzecie - nie przeciągało w nieskończoność, to nie lada wyzwanie.

Dlatego warto zastanowić się nad wyborem firmy, dla której to chleb powszedni. Decydując się na NovaHouse, traficie pod skrzydła profesjonalistów z doświadczeniem i wiedzą. Mają oni odpowiednie narzędzia i umiejętności, by każde mieszkanie przeobrazić w funkcjonalną i niebanalną przestrzeń dopasowaną do waszych preferencji.

Przykładowe wnętrza zaprojektowane, zaaranżowane i wykonane przez specjalistów z NovaHouse. Przykładowe wnętrza zaprojektowane, zaaranżowane i wykonane przez specjalistów z NovaHouse.

Indywidualne podejście do każdej realizacjiKażde mieszkanie jest nieco inne, ma zróżnicowaną powierzchnię i rozkład pomieszczeń. Gusta ludzi są różnorakie. Dlatego w NovaHouse jest kładziony duży nacisk na indywidualne podejście do klienta.

Projektanci wnętrz chcą dokładnie poznać i zrozumieć wasze potrzeby. Na podstawie tych informacji tworzą unikalne projekty, które podkreślą waszą osobowość i sprawią, że będziecie czuć się komfortowo.

Materiały wysokiej jakości w promocyjnych cenachWynajęcie firmy NovaHouse oznacza pełne wsparcie na każdym etapie procesu urządzania mieszkania. Zaczynając od koncepcji projektu, poprzez wybór odpowiednich materiałów, aż po nadzór nad wykonawstwem. Dzięki temu zaoszczędzicie mnóstwo czasu i wysiłku.

Przykładowe wnętrza zaprojektowane, zaaranżowane i wykonane przez specjalistów z NovaHouse. Przykładowe wnętrza zaprojektowane, zaaranżowane i wykonane przez specjalistów z NovaHouse.
Firmy wykończeniowe współpracują z renomowanymi producentami i dostawcami, co daje dostęp do materiałów o najwyższej jakości. Co ważne, NovaHouse ma dostęp do specjalnych rabatów u swoich partnerów handlowych, co może przynieść spore oszczędności.

Dodatkowo projektanci są na tyle doświadczeni, kreatywni i elastyczni, że potrafią tak dobrać rozwiązania i materiały, by zmieścić się w budżecie przez was zaplanowanym.

Dlatego warto wybrać NovaHouseNovaHouse to zespół składający się z siedmiu projektantek, managera i dyrektora. To ich kreatywność i pomysłowość daje impuls do działania ekipie wykończeniowej. A tych jest w firmie aż 22. Ich prace nadzorują projektanci.

NovaHouse przeprowadza od 20 do 35 realizacji na kwartał. Z jej doświadczenia skorzystało już ponad 250 zadowolonych klientów. I to jest najlepsza wizytówka.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie (1) 5 zablokowanych

  • Brakuje info jaka jest minimalna/średnia stawka za metr wykończenia mieszkania w opcji standard.

    • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
31500 zł/m2
Gdynia Orłowo
22700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
22400 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21000 zł/m2
Gdańsk Długie Ogrody
18650 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
25600 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20550 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17450 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17350 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15050 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane