• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wzgórze Pępowo

Pępowo, ks. Staszica

Idea House Development
wróć do listy

Wzgórze Pępowo

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do IV kw. 2022 r. zakończona
metraż
104.3 do 120.4 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
Idea House Development

Opis inwestycji

Pępowo znajduje się niedaleko od granicy Gdańska. Jest tu szkoła podstawowa, przedszkole oraz żłobek, w okolicy dostępne są sklepy i punkty usługowe, co sprawia że nie ma konieczności codziennego podróżowania do miasta.

Jednocześnie miejscowość położna jest w otoczeniu naturalnych terenów, niedaleko stąd do lasów i wielu jezior. Codzienne życie w tej lokalizacji, gdzie możliwy jest kontakt z naturą i wiele aktywności na świeżym powietrzu, stanowić będzie odskocznię od zgiełku miasta.

Komunikacją miejską sprawnie dotrzeć można do Gdańska, Spotu i Gdyni. Umożliwia to zarówno linia autobusowa, jak i linia PKM - w miejscowości do dyspozycji jest przystanek Pępowo Kartuskie.

Powstające w takiej lokalizacji Wzgórze Pępowo to 12 domów jednorodzinnych dwulokalowych. Domy realizowane są w dwóch wariantach powierzchni: 104 lub 120 m kw. W każdym z nich znajdzie się instalacja umożliwiająca montaż kominka.

W domach znajdą się jednostanowiskowe garaże oraz otoczone będą one sporymi ogrodami (domy powstają na działkach o powierzchni ponad 500 m kw.).
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Idea House Development

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi