• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wzgórze Straszyn

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do IV kw. 2024 r. w budowie
metraż
118 do 122 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Kameralny kompleks domów powstanie w miejscu otoczonym naturą - łąkami, polami, niedaleko lasu oraz okolicznych jezior. Jednocześnie samochodem szybko można stąd dojechać do galerii handlowej, sklepów, punktów usługowych, szkoły, przedszkoli.

Wygodny dojazd do obwodnicy Trójmiasta gwarantuje z kolei możliwość szybkiego poruszania się po całej aglomeracji trójmiejskiej, włącznie z dojazdem do centrum Gdańska. Co ważne, w przyszłości nieopodal inwestycji przebiegać będą: nowa linia PKM Południe oraz nowa obwodnica metropolii trójmiejskiej, co znacznie poprawi jakość komunikacji w tym rejonie trójmiejskich przedmieść.

Wzgórze Straszyn składało się będzie w 12 domów, które powstawać będą etapami.

Budynki będą miały dwie kondygnacje, w tym górną z czterema sypialniami i bez poddaszy, co zwiększa możliwości aranżacyjne. Mieszkańcy korzystać będą z ogrodów z tarasami, garaży, a dwa dodatkowe miejsca dla auta znajdą się na podjeździe.

Duże przeszklenia zapewnią ponad standardowe doświetlenie i nasłonecznienie wnętrz, a szereg rozwiązań takich jak inteligentne ogrzewanie podłogowe, możliwość podłączenia instalacji fotowoltaicznej, oszczędne piece gazowe zapewnią optymalizację kosztów eksploatacyjnych.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

118 m2
5
895 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Xener Sp. z o.o.
Xener Sp. z o.o.
Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

Xener sp. z o.o. realizuje nową inwestycję w Straszynie. Wzgórze Straszyn to domy ze wspaniałym widokiem na dolinę Straszyna. Zaciszne miejsce do życia przy jednoczesnej bliskości Trójmiasta to idealne połączenie.  Specjalnie zaprojektowany układ ...
rozwiń

Wydarzenia

Premiera inwestycji Małokacka w Gdyni

dni otwarte

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja