• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Zakątek Łostowice

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2022 r. zakończona
metraż
50.6 do 65.6 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Osiedle powstaje w intensywnie rozwijającej się części Gdańska. Inwestycja sąsiaduje z kameralnym, od lat zagospodarowanym osiedlem Olimp. Komunikację z centrum Gdańska zapewniają autobusy, których przystanki znajdują się nieopodal osiedla. Niedaleko od inwestycji są także sklepy spożywcze, przedszkole, szkoła.

Sąsiedztwo łąk i terenów zielonych, połączone z przestrzenią rekreacyjną na terenie nieruchomości, zachęcać będzie do aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Osiedle docelowo będzie kompleksem pięciu kameralnych budynków wielorodzinnych. W każdym z nich zaplanowano 16 mieszkań, po cztery na kondygnacji. Do każdego mieszkania przylegają obszerne balkony lub tarasy, a przezroczyste balustrady sprawiają, że do mieszkań dostaje się dużo światła. Dzięki dużym przeszkleniom wszystkie mieszkania będą doskonale doświetlone.

Przestrzenie zielone osiedla zostaną urządzone przez architekta krajobrazu. Dobór szlachetnych gatunków roślin i parkowy charakter założenia sprawią, że mieszkańcy będą tu chętnie spędzać czas. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach, w centrum osiedla powstanie atrakcyjnie wyposażony plac zabaw.

Na obrzeżu osiedla usytuowane będą parkingi naziemne. Przewidziano również garaże indywidualne zlokalizowane pod budynkiem.

Osiedle powstaje etapami. Realizacja pierwszych dwóch budynków zakończyła się do połowy 2017 roku pod nazwą Zielone Patio. Kolejne budynki, już jako Zielony Zakątek, oddawane są w latach 2020, 2021 i 2022.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie (1) 2 zablokowane

  • Trochę nietrafiona nazwa "Zakątek Łostowice" w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe ????

    • 8 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Zakątek Łostowice

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi