Zamieszkaj komfortowo i za rozsądną cenę z Euro Stylem

Czy możliwy jest zakup mieszkania, które jest komfortowe i położone w dogodnej lokalizacji, a jednocześnie atrakcyjne cenowo? Tak, wystarczy skorzystać z oferty dewelopera Euro Styl, który prowadzi sprzedaż np. na osiedlu Nasze MiejsceMapka i Zielony Południk Mapkaw Gdańsku czy Osiedlu BeaufortaMapka w Pogórzu obok Gdyni. Mimo niższej ceny za metr kwadratowy klienci mają pewność, że ich nowe lokum będzie wymarzonym miejscem do życia.Wbrew przewidywaniom wielu osób, w tym prognozom niektórych ekspertów, pandemia koronawirusa nie odbiła się negatywnie na branży deweloperskiej. Tym samym trend wzrostu cen nieruchomości nie uległ wyhamowaniu. Jak wynika z raportu agencji JLL, Trójmiasto uplasowało się na drugim - po Warszawie - miejscu pod względem ceny metra kwadratowego na rynku pierwotnym w Polsce. Średnio przekracza ona już 10 tys. zł.

I trudno sie temu dziwić. Nikogo nie trzeba przekonywać, że nasza aglomeracja to niezwykle atrakcyjne miejsce do życia. Lokalizacja między wybrzeżem Bałtyku a porośniętymi lasami wzgórzami morenowymi, dynamicznie rozwijający się rynek pracy czy wielkomiejska infrastruktura to atuty, które niczym magnes przyciągają tu nowych mieszkańców. Nie tylko z głębi naszego kraju, ale coraz częściej także z zagranicy.


Wysoka jakość i przystępna cenaZapewne wiele osób, które noszą się z zakupem nowego mieszkania, stoi przed poważnym dylematem. Mianowicie decydującym czynnikiem przy wyborze własnych czterech ścian ma być dobra lokalizacja czy przystępna cena? A tymczasem upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu jest możliwe. Nie trzeba przepłacać, a jednocześnie można zamieszkać w miejscu, które spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Wybierając mieszkanie na jednym z osiedli Euro Stylu, np. Nasze Miejsce czy Zielony Południk w Gdańsku albo Osiedlu Beauforta w Pogórzu na granicy z Gdynią, kupujący ma pewność, że mimo niższej ceny za metr kwadratowy otrzyma świetną jakość, na którą składa się zarówno elegancka, ponadczasowa architektura kameralnych, w większości zaledwie trzypiętrowych budynków, jak i funkcjonalność oraz estetyka wykończenia klatek schodowych, a także wysoka jakość wykorzystanych materiałów.

- W naszej ofercie klienci znajdą zarówno mieszkania w Śródmieściu, jak i w niższej cenie w dzielnicach oddalonych od centrum, ale również charakteryzujących się rozwiniętą infrastrukturą. Zakup tańszego mieszkania nie musi oznaczać ani rezygnacji z jakości, ani z miejskich udogodnień i atrakcji. Warto szukać w ofercie wiarygodnego i  doświadczonego dewelopera, za którym stoi jakość dotychczasowych inwestycji, który w przemyślany sposób wybiera lokalizacje i dba o każdy szczegół zagospodarowania przestrzeni - tak by mieszkańcom żyło się wygodnie pod każdym względem. Euro Styl bez wątpienia jest takim właśnie deweloperem - mówi Anna Tuszyńska, kierownik sprzedaży w Euro Stylu.

Aktywność i wypoczynek na świeżym powietrzuInwestycje Euro Stylu znane są z niezwykłej pomysłowości i dbałości o detale w aranżacji zewnętrznych części wspólnych. Każdą z nich otacza bogata infrastruktura rekreacyjna, która zachęca dzieci i dorosłych do aktywności i wspólnego spędzania czasu. Na osiedlu Zielony Południk, położonym w Gdańsku, wokół budynków znajdują się miniparki, ławki, pomost, grillowisko czy zielniki.

Z kolei Osiedle Beauforta, zlokalizowane tuż za północnymi rogatkami Gdyni, wyróżnia się jako inwestycja z najbogatszą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w okolicy. W ramach osiedla mieszkańcy mogą korzystać m.in. z wielofunkcyjnego boiska, stołu do ping-ponga, zewnętrznej siłowni, strefy crossfit, pająka linowego, ścianki wspinaczkowej, skateparku, tyrolki i bogato wyposażonego placu zabaw. Mieszkańcy, którzy preferują nieco mniej sportowy styl życia, będą tu mieli do dyspozycji także spacerowe alejki, grządki uprawne, zielniki oraz oczko wodne ze strefą relaksu.

Natomiast ci, którzy poszukują poczucia spokoju i równowagi, powinni zwrócić uwagę na osiedle Nasze Miejsce, zlokalizowane w Gdańsku i zaprojektowane w skandynawskim duchu hygge. Wyjątkowym elementem otoczenia inwestycji będzie piękny, wysoki starodrzew, dający wytchnienie i chroniący przez ulicznymi hałasami. Spacerowe ścieżki z ławeczkami oraz strefa relaksu z leżakami w pobliżu bezpiecznego placu zabaw dla najmłodszych stworzą przestrzeń sprzyjającą wypoczynkowi i wzmacnianiu sąsiedzkich więzi.


Atrakcyjna lokalizacja osiedliKażde z osiedli jest również położone w atrakcyjnej lokalizacji, zapewniającej niezbędną infrastrukturę. W odległości kilkuset metrów od Zielonego Południka znajdują się sklepy, centrum fitness, przedszkola, szkoły, a także przychodnie. Dzięki bliskości głównych arterii miejskich w 17 minut można dojechać stąd autem do centrum Gdańska, jeszcze mniej zajmie dojazd do centrum handlowego Kowale i Forum Gdańsk, odpowiednio 11 i 14 minut.

Również okolica Osiedla Beauforta obfituje w placówki handlowe i usługowe, natomiast galeria handlowa oddalona jest o niecały kilometr. Przedszkole jest zlokalizowane na terenie osiedla, a w pobliżu mieszczą się również przychodnia i szkoły podstawowe. Komunikację z centrum Gdyni zapewnia rozwinięta sieć autobusowa oraz nowa infrastruktura drogowa. W latach 2021-2027 planowana jest budowa Pomorskiej Kolei Aglomeracyjnej, która połączy okolice Osiedla Beauforta nie tylko z innymi dzielnicami Gdyni, ale także z pozostałymi częściami Trójmiasta.

W pobliżu Naszego Miejsca znajdują się placówki edukacyjne, handlowe, usługowe i medyczne. W kilka minut można stąd dotrzeć do węzła przesiadkowego Łostowice-Świętokrzyska lub trójmiejskiej obwodnicy, zaś dojazd do centrum Gdańska czy lotniska zajmie tylko kilkanaście minut.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.eurostyl.com.pl.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
gru 5-6
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Olga Drenda wykład + Q&A
Olga Drenda wykład + Q&A
wykład , spotkanie
gru 7
poniedziałek, g. 18:00
Gdańsk, Plama

Ogłoszenia

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
21400 zł/m2
Gdynia Orłowo
16650 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
13800 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
13750 zł/m2
Sopot Świemirowo
13700 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
14000 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
12000 zł/m2
Gdańsk Brzeźno
10400 zł/m2
Sopot Górny Sopot
10350 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
10100 zł/m2
Gdynia Orłowo
9650 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane