wróć do listy

Żeromskiego 7

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od I kw. 2022 r. do IV kw. 2023 r. planowana
metraż
26 do 101 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

To pierwsza inwestycja Bouygues Immobilier Polska w Trójmieście. Budynek powstanie na terenie Śródmieścia Morskiego, które sukcesywnie realizowane jest jako nowa część centrum Gdyni.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się główne punkty i symbole miasta, jak skwer Kościuszki z jego turystycznymi atrakcjami, przystań jachtowa, plaża miejska i stacja kolejowa Gdynia Główna.

Projekt architektoniczny budynku nawiązuje do charakterystycznego dla Gdyni modernizmu, ale budynek zostanie wyposażony w ekologiczne rozwiązania i nowoczesne technologie. Części wspólne z elementami art déco oraz dodatkowymi elementami artystycznymi dodadzą mu charakteru.

Najsilniejsze inspiracje gdyńskim modernizmem zobaczyć będzie można m.in. w formach balustrad balkonowych oraz w lobby wejściowym do budynku. W środku będzie można poczuć się jak na pokładzie transatlantyku. Kafle na ścianach w sposób nieoczywisty przywoływać mają na myśl morskie fale, a autorski ornament pod sufitem - rybie łuski mieniące się złotem w słońcu.

W budynku znajdzie się łącznie 77 mieszkań, o różnorodnych układach, od jednego do trzech pokoi. Do większości z nich przynależeć będą ogrody lub balkony, a do położonych na ostatnim piętrze – tarasy.

Inwestycja zostanie wyposażona m.in. w panele fotowoltaiczne, nawiewniki w oknach
z funkcją antysmogową czy system retencji wody opadowej z możliwością wykorzystania jej do podlewania zielonych części wspólnych. Mieszkańcy otrzymają również do dyspozycji inteligentny system wideodomofonowy i kontroli dostępu.

Projekt budynku przygotowała Pracownia Projektowa Front. Projekt wnętrz przygotowała pracownia Sikora Wnętrza, inspirując się ostatnim polskim transatlantykiem TSS Batory.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper