• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Zielona Sadyba

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do IV kw. 2019 r. zakończona
metraż
176.5 do 176.5 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstałą w miejscu, gdzie łatwo jest odpocząć na łonie natury, wyciszyć się wśród zieleni. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą w okolicy spędzić wolny czas w ulubiony sposób: spacerując, uprawiając jogging czy jeżdżąc na rowerze. Jednocześnie łatwy dojazd do Obwodnicy Trójmiasta zapewnia szybkie dotarcie w każde miejsce Trójmiasta.

Inwestycja to czternaście domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W bryle każdego z nich znajduje się jednostanowiskowy garaż, do każdego z domów przylega także obszerny ogród. Na parterze poza częścią dzienną zaprojektowane zostało pomieszczenie na gabinet lub pokój dla gości. Możliwy jest tu także montaż kominka. Na piętrze powstać mogą maksymalnie cztery sypialnie. Ciekawą przestrzeń stanowi poddasze do indywidualnej aranżacji, gdzie powstać może wspólny pokój do wypoczynku, realizacji pasji lub kolejne sypialnie.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Szeroka oferta domów jednorodzinnych z dużymi ogrodami i garażami.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi