Inwestycje w Trójmieście

Zielone Patio

Zielone Patio

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Łostowice
miejsce:
ul. Złota Mapka
deweloper:
Zielone Patio
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
50.6 do 65.6 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do II kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstaje w intensywnie rozwijającej się części Gdańska. Inwestycja sąsiadowała będzie z kameralnym, od lat zagospodarowanym osiedlem Olimp. Komunikację z centrum Gdańska zapewniają autobusy, których przystanki znajdują się nieopodal osiedla. Niedaleko od inwestycji są także sklepy spożywcze, przedszkole, szkoła.
Sąsiedztwo łąk i terenów zielonych, połączone z przestrzenią rekreacyjną na terenie nieruchomości, zachęcać będzie do aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Zielone Patio będzie kompleksem pięciu kameralnych budynków wielorodzinnych. W każdym budynku będzie 16 mieszkań, po cztery na kondygnacji. Do każdego mieszkania przylegają obszerne balkony lub tarasy, a przezroczyste balustrady sprawiają, że do mieszkań dostaje się dużo światła. Dzięki dużym przeszkleniom wszystkie mieszkania będą doskonale doświetlone.

Przestrzenie zielone osiedla zostaną urządzone przez architekta krajobrazu. Dobór szlachetnych gatunków roślin i parkowy charakter założenia sprawią, że mieszkańcy będą tu chętnie spędzać czas. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach, w centrum osiedla powstanie atrakcyjnie wyposażony plac zabaw.

Na obrzeżu osiedla usytuowane będą parkingi naziemne. Przewidziano również garaże indywidualne zlokalizowane pod budynkiem.

Osiedle powstaje w etapach.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij