Inwestycje w Trójmieście

EURO STYL

BPH Office Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Jasień
dzielnica:
Jasień
miejsce:
ul. Jana Pałubickiego mapa
deweloper:
EURO STYL
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do I kw. 2014 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Euro Office Park powstaje, w przeciwieństwie do panującego w Trójmieście trendu budowania biurowców wzdłuż głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta, w południowej części Gdańska, przy jednej z najważniejszych dróg zbiorczych miasta - Armii Krajowej. Taka lokalizacja zapewnia dojazd do centrum Gdańska, a jednocześnie umożliwia szybki wyjazd na trójmiejską obwodnicę i dalej na autostradę. Ułatwieniem dla pracowników i mieszkańców okolicznych domów będzie bezpośredni wyjazd z kompleksu na al. Armii Krajowej.

Kompleks powstaje jako zespół trzech pięciopiętrowych budynków biurowych, w których znajdzie się około 20 tys. m kw. powierzchni biurowej i które zostaną wynajęte jednemu najemcy - bankowi BPH. Dwa pierwsze zostały już oddane do użytku.

Inwestycję charakteryzują nowoczesne, zbudowane na planie open space, wnętrza. W budynkach zastosowane zostały wydajne, ekologiczne technologie grzewcze, indywidualnie sterowana klimatyzacja oraz otwierane okna zapewniające komfort pracy w każdych warunkach atmosferycznych.

Pracownicy będą mogli korzystać z rowerowni z prysznicami, pokoju relaksu, pokoju dla matek karmiących oraz wielu nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych.

Wokół budynków będzie 600 miejsc parkingowych, w tym 300 w garażu podziemnych.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Dodaj zdjęcie
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij