• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

3 Lipy

typ zabudowy
handel i usługi, inwestycyjna
realizacja
od 2023 r. do 2025 r. planowana
metraż
16.3 do 46.1 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Morena to dzielnica o dobrze rozwiniętej infrastrukturze. Mieszkańcy w pieszej odległości od inwestycji będą mieli dostęp do szkół podstawowych i ponadpodstawowych, lokali usługowych oraz gastronomicznych, aptek, siłowni, ośrodków zdrowia oraz dużej galerii handlowej. Szybko dotrzeć będą mogli także do pracy czy na uczelnię - szczególnie do biur w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym czy na zajęcia na politechnice lub uniwersytecie medycznym.

Przy ul. Trzy Lipy odnajdą się także osoby, które cenią sobie aktywny tryb życia - okoliczne tereny zielone są miejscem spotkań i aktywnego wypoczynku biegaczy i posiadaczy czworonożnych pupili. Place zabaw i atrakcje dla dzieci posłużą również rodzinom z dziećmi.

Komunikacja autobusowa w tej części miasta pozwala szybko dotrzeć zarówno do Śródmieścia Gdańska jak i dzielnicy Wrzeszcz, z kolei położenie niedaleko wyjazdu na obwodnicę powoduje, że poruszanie się po całej aglomeracji czy wyjazd w kierunku autostrady A1 czy lotniska jest komfortowy.

Inwestycja będzie ośmiokondygnacyjnym budynkiem z halą garażową na poziomie -1. Dodatkowo na terenie posesji powstaną naziemne miejsca postojowe. Powstanie tu łącznie 112 lokali mieszkalnych na wynajem (usługowych) oraz trzy lokale użytkowe o powierzchni od 62 do 101 m kw. z witrynami, usytuowane na parterze budynku.

Możliwe będzie wykończenie lokalu pod klucz oraz zlecenie obsługi i zarządzania wynajmem profesjonalnemu operatorowi.

Projekt powstał w pracowni Architectonica.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Tree Development
Tree Development
Polityka prywatności

Opinie (5)

 • Mieszkania o powierzchni poniżej 25m2 (3)

  Mam pytanie dotyczącej powierzchni lokali (mieszkań?) w budynku 3Lipy. Zgodnie z polskim prawem mieszkanie musi posiadać obecnie przynajmniej 25 m2 powierzchni użytkowej.
  Na jakiej zasadzie sprzedawane są mieszkania o powierzchni 16m2?

  • 10 0

  • skoro takie są to raczej logiczne, że dostali na to zgodę zanim ten przepis wszedł w życie. I co teraz zrobisz swoim gadaniem? Protest pod budynkiem czy co? I tak jest kolejka nawet po te klitki 16m2.

   • 0 2

  • (1)

   Dla zmyly lokal nazwany mieszkaniem inwestycyjnym jest duzym nagieciem prawa- jest to lokal uslugowy. Na szczescie od przyszlego roku takie lokale beda musialy miec tez 25m, wiec pewnie beda sie starali upchnac jakiemus frajerowi przed wejsciem nowych przepisow. To jest nazwane wprost- patodeweloperka

   • 1 0

   • Przecież nigdzie nie jest napisane, że to są mieszkania, tylko lokale na wynajem jakich już jest pełno jak np. prywatne akademiki. Wielu studentów chętnie zamieszka w takim mieszkanku zamiast gnieść się w kilka osób na większej powierzchni. Na tej samej zasadzie możesz kupić pokój hotelowy jako inwestycję. Moja koleżanka wyjmowała w falowcu "mieszkanie" 17 m, gdzie korytarz był wspólny z sąsiadką, więc już dawno budowano takie lokale.

    • 0 1

 • To jest wprost nazwane patodeweloperką. Sprytny wytrych nazwany mieszkaniem inwestycyjnym, tak naprawde traktowany jako lokal uslugowy, gdyz mieszkanie nie moze miec ponizej 25 m2. Nie kupujcie tego, bo rzad dopracowuje rozporzadzenie, w ktorym rowniez lokale uslugowe beda musialy miec powyzej 25 m2.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Tree Development Group to nowoczesna grupa deweloperska, oferująca mieszkania, apartamenty i domy w kameralnych osiedlach, wyróżniających się atrakcyjną lokalizacją. Działamy na rynku od ponad 15 lat. Tworzymy wyjątkowe kompleksy mieszkalne, ...
rozwiń
512-729-729

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje