• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

3 Lipy

typ zabudowy
handel i usługi, inwestycyjna
realizacja
od I kw. 2023 r. do I kw. 2025 r. planowana
metraż
16.3 do 46.1 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Morena to dzielnica o dobrze rozwiniętej infrastrukturze. Mieszkańcy w pieszej odległości od inwestycji będą mieli dostęp do szkół podstawowych i ponadpodstawowych, lokali usługowych oraz gastronomicznych, aptek, siłowni, ośrodków zdrowia oraz dużej galerii handlowej. Szybko dotrzeć będą mogli także do pracy czy na uczelnię - szczególnie do biur w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym czy na zajęcia na politechnice lub uniwersytecie medycznym.

Przy ul. Trzy Lipy odnajdą się także osoby, które cenią sobie aktywny tryb życia - okoliczne tereny zielone są miejscem spotkań i aktywnego wypoczynku biegaczy i posiadaczy czworonożnych pupili. Place zabaw i atrakcje dla dzieci posłużą również rodzinom z dziećmi.

Komunikacja autobusowa w tej części miasta pozwala szybko dotrzeć zarówno do Śródmieścia Gdańska jak i dzielnicy Wrzeszcz, z kolei położenie niedaleko wyjazdu na obwodnicę powoduje, że poruszanie się po całej aglomeracji czy wyjazd w kierunku autostrady A1 czy lotniska jest komfortowy.

Inwestycja będzie ośmiokondygnacyjnym budynkiem z halą garażową na poziomie -1. Dodatkowo na terenie posesji powstaną naziemne miejsca postojowe. Powstanie tu łącznie 112 lokali mieszkalnych na wynajem (usługowych) oraz trzy lokale użytkowe o powierzchni od 62 do 101 m kw. z witrynami, usytuowane na parterze budynku.

Możliwe będzie wykończenie lokalu pod klucz oraz zlecenie obsługi i zarządzania wynajmem profesjonalnemu operatorowi.

Projekt powstał w pracowni Architectonica.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

23.85 m2
1
284 990 zł
22.35 m2
1
275 520 zł
43.25 m2
1
468 365 zł
46.11 m2
1
521 935 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Tree Development
Tree Development
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.